پرونده قتل شهید «صیاد خدایی» در دست بررسی استساعت: 12:16
تاریخ انتشار: 1301/06/22
کد خبر: 1897105

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی بر رسیدگی به قتل شهید سیدخدایی گفت: افراد زیادی در این زمینه دستگیر و دستورات قانونی برای آنها صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مسعود ستایشی در نشست خبری امروز خود گفت: گرامیداشت اربعین حسینی گرامیداشت پیام خونین حسینی در کربلاست. یکی از اهداف پیام حسینی حقیقت یابی است. جا دارد که از برادران و خواهران عراقی به خاطر مهمان نوازی آنها در طول راهپیمایی و قدردانی خود برای تامین امنیت زائران تشکر کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم مسئولان اجرایی و قضایی برای رفع و تسهیل موانع زور حسینی اقدامات لازم را انجام دهند.


ایجاد مالکیت رسمی جزایر کوچک، بزرگ و ابوموسی

ستایشی در ابتدای نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: نظام حقوقی برای احراز مالکیت رسمی جزایر تنب کوچک و بزرگ و ابوموسی گام های موثر و قاطعی برداشته است. این جزایر سه گانه توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران سند مالکیت رسمی صادر شده است.


پرونده قتل سیدخدایی در مرحله تحقیقات مقدماتی است

سخنگوی دادگستری گفت: پرونده قتل شهید سیدخدایی در مرحله تحقیقات مقدماتی است. افراد زیادی در ارتباط با این موضوع دستگیر و دستورات قضایی برای آنها صادر شده است. رسیدگی به این پرونده طبقه بندی شده است.


تمام اقدامات و تلاش ها برای آزادی حاجی در زندان عربستان انجام شد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود درباره آخرین وضعیت آزادی حاجی ایرانی در عربستان گفت: تلاش برای آزادی حاجی در زندان عربستان همچنان ادامه دارد. دادستان کل کشور در این خصوص با ارسال اخطاریه های قانونی به وزارت امور خارجه خواستار پیگیری و تعیین تکلیف این حج شد. تشریفات کنسولی برای این شهروند در حال پیگیری است. معاونت بین الملل و ستاد حقوق بشر نیز در این زمینه اقدام کرده است.


پرونده شهردار و اعضای شورای شهر لواسان به کجا رسید؟

پرونده شهردار و اعضای شورای شهر لواسان در تحقیقات مقدماتی ایراداتی داشت و پرونده به دادسرا برگشت و تا پایان شهریورماه پس از شناسایی ایرادات، پرونده به دادگاه کیفری یک تهران ارسال می شود. حذف شده. کار رسیدگی به این پرونده تا نیمه اول مهرماه دوباره آغاز می شود.در حال تکمیل…