پرونده برین بیلز: مردی از میشیگان با مرگ مشکوک زنی مشمول دریافت وثیقه در یک پرونده جداگانه ارتباط داشت.


مقامات دوشنبه اعلام کردند که فردی که علاقه مند به مرگ مشکوک زن 18 ساله میشیگان است که دو هفته پیش در یک گور تازه در مقابل خانه خود دفن شده بود ، می تواند در پرونده ای غیر مرتبط وثیقه ارسال کند.

جاشوا ویرگائو ، 34 ساله ، روز دوشنبه وقتی به دلیل ربودن راننده کامیون یدک کش در 21 سپتامبر در برابر قاضی در دادگاه منطقه ای آلپنا ظاهر شد ، مجبور شد به WPBN-TV گزارش دهد. ویرگائو تا زمان تصمیم قاضی بدون اوراق قرضه نگه داشته شد.

BODY MISSING MICHIGAN WOMAN ، 18 ساله ، ما معتقدیم که در یک گور تازه در خارج از خانه پیدا می شویم: پلیس

به گفته پلیس ایالت میشیگان ، ویرگائو در حال حاضر فردی علاقه مند به مرگ مشکوک برین بیلز است که جسد وی در 28 سپتامبر در املاک وی در جاده نیلور دفن شده است.

ویرگائو فردی علاقه مند به مرگ مشکوک برین بیلز 18 ساله است. بازرسان ماه گذشته بقایای اسکناس یک قبر “تازه” در املاک ویرگائو را کشف کردند.
(کلانتری شهرستان آلپن)

اسکناس ها آخرین بار در تاریخ 1 اوت در منطقه آلپ مشاهده شده اند. علت مرگ هنوز مشخص نشده است و پلیس می گوید نتایج کالبد شکافی ممکن است ماه ها طول بکشد.

جسد برین بیلز 18 ساله در 28 سپتامبر در بازرسی از خانه آلپنا پیدا شد.  بقایای بدن با کمک خالکوبی به عنوان برین شناخته شد.

جسد برین بیلز 18 ساله در 28 سپتامبر در بازرسی از خانه آلپنا پیدا شد. بقایای بدن با کمک خالکوبی به عنوان برین شناخته شد.
(پلیس ایالت میشیگان)

وقتی محققان جسد بیلز را پیدا کردند ، ویرگائو قبلاً به اتهام زندان غیرقانونی و حمله جنایی در ارتباط با ربوده شدن راننده کامیون در زندان بود.

براد سربنیک ، مرد دیگر متهم به ربودن راننده کامیون ، 500000 دلار اوراق قرضه بارگیری کرده بود. وی با اتهامات مشابه ویرگائو روبرو است. در صورت انتشار پیوند ، مردان باید از مانیتور مچ پا استفاده کنند.

سربنیک همچنین به ربودن راننده یدک کش در 21 سپتامبر متهم شد و 50000 دلار وثیقه برای او ارسال شده بود.  پلیس نگفت سربنیک به پرونده بیلز مرتبط است.

سربنیک همچنین به ربودن راننده یدک کش در 21 سپتامبر متهم شد و 50000 دلار وثیقه برای او ارسال شده بود. پلیس نگفت سربنیک به پرونده بیلز مرتبط است.
(پلیس ایالت میشیگان)

در همین حال ، پلیس برای یافتن شخص سومی که ادعا می شود در ربودن راننده یدک کش نقش داشته است ، درخواست کمک می کند.

پلیس گفت ابی رنه هیل 31 ساله “یک فرد مفقود شده و احتمالاً در معرض خطر است”. او به دلیل جنایاتی که برای مجازات غیرقانونی زندان وضع کرده اند و متخلفی که در ارتباط با حادثه 21 سپتامبر سلاح گرم در اختیار دارد تحت تعقیب است.

پلیس به ابی رنه هیل خبر داد "یک فرد مفقود شده و احتمالاً در معرض خطر محسوب می شود." پلیس نگفت که هیل به پرونده بیلز متصل است.

پلیس گفت ابی رنه هیل “فردی مفقود شده و احتمالاً در معرض خطر است”. پلیس نگفت که هیل در پرونده بیلز دخیل بوده است.
(پلیس ایالت میشیگان)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که پلیس از ویرگائو فقط به عنوان فردی که مورد علاقه ما در پرونده بیلز بود نام برد ، بازرسان هفته گذشته منطقه ای را در کوه های آلپ جستجو کردند که ادعا می شود ویرگائو ، سربنیک و هیل راننده کامیون را مجبور کردند که آنها را به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به مرگ مشکوک بیلز ببرد. ، WPBN گزارش داد.

بازرسان نگفتند که به دنبال چه چیزی هستند و آیا چیزی پیدا کرده اند.

هیچ لایحه ای در رابطه با این پرونده دستگیر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید