پرونده انتقال تیم فوتسال مس سنگان بسته شد / قول قهرمانی نمی دهم اما می جنگیمساعت: 21:03
تاریخ انتشار: 1401/03/16
کد خبر: 1844022

سرمربی تیم فوتسال مسونگون ورجکن گفت: قول قهرمانی نمی دهم اما به سهم خود برای کسب این عنوان انجام می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ اسماعیل تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آناز در خصوص آخرین وضعیت اردوهای آماده سازی تیم فوتسال میس سونگون گفت: تمرینات پیش فصل را در شهر ورجکن آغاز کردیم و حدود یک هفته در این شهر اردو زدیم. از آنجایی که تیم Messungun متعلق به شهر Verjecon است، با احترام به مردم این سرزمین، اردوهای خود را همیشه از این شهر آغاز می کنیم.

وی گفت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی داشتیم. Vergecon از نظر ارتفاع و شرایط آب و هوایی واقعاً شرایط بسیار خوبی دارد و ما دو جلسه تمرین هوازی عالی در این کمپ انجام دادیم. بعداً مجبور شدیم برای برپایی اردو به کیش بیایم، اما به دلیل تصادفی بودن تعطیلات، اردو لغو شد و کمپ تبریز را جایگزین کردیم. در حال حاضر در تبریز تمرین می کنیم و اعضای تیم به صورت 24 ساعته در دسترس باشگاه هستند.

مس سونگون سرمربی فوتسال با اعلام پایان نقل و انتقالات گفت: قبل از حضور ما 85 درصد تیم تعطیل شده بود و پس از آن دو ملی پوش آقایان سانگسفیدی و عزتی را اضافه کردیم. در کل تیم ما ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است. فکر می کنم تیم خیلی خوبی داریم و اگر خدا بخواهد می توانیم در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا جذب مرسی عزتی به صورت رسمی از سوی رسانه های باشگاه مس سنگان اعلام نشد، گفت: از زمان شروع اردوی آقایان. عزتی به این تیم پیوست و قرارداد آنها به ثبت رسید. در واقع بابک نصیری را به عنوان سهمیه لیگ برتر تعیین کرده ایم، او از هفته هفتم با توجه به پر شدن لیست بازیکنان و طبق قوانین سازمان لیگ اجازه بازی پیدا می کند.

تقی پور همچنین در پاسخ به سوال دیگری گفت: آیا مس سونگون برنامه ای برای جذب بازیکن خارجی دارد؟ وی تاکید کرد: در شرایط فعلی اقتصادی استفاده از بازیگران خارجی مستلزم هزینه های زیادی است. گفتم تیم خیلی خوبی داریم اما در صورت نیاز حتما به فکر جذب بازیکن خارجی خواهیم بود.

مس سونگون جوانی و بومی گرایی خوبی دارد. معتقدم حضور بازیکنان بومی در تیم مس سونگان مایه خیر و برکت و دلگرمی برای جوانان شهرمان است تا در یک تیم پر افتخار مس به آرزوهایشان برسند. اما هواداران و حمایت رسانه ها برای تحقق آرزوی قهرمانی مورد نیاز است.

وی ادامه داد: قول قهرمانی نمی دهم اما به هواداران قول می دهم برای کسب نتایج خوب و تلاش در بازی های آذربایجان به سهم خود انجام دهیم، هدف اصلی ما کسب عنوان قهرمانی است، قطعا با همکاری هواداران می توانیم به آن برسیم.

پایان پیام/