پرواز فضایی الهام بخش ویلیام شاتنر ، افشای فرهنگ Blue Origin را تحت الشعاع قرار می دهد


بدون شک تماشای پرواز ویلیام شاتنر به فضا هیجان انگیز بود.

جف بزوس با قاطعیت اعلام کرد که خود کاپیتان کرک را در دومین و بسیار موفق ترین پرواز فضایی دیروز Blue Origin داشته است. رسانه ها تحت تأثیر فرمانده سابق 90 ساله پیشتازان فضا قرار گرفتند ، که در فرم شگفت انگیزی است و از عظمت ایجاد یک فضای آبی نازک برای سیاهی کشنده فضا صحبت کرد. هنگامی که او دستان خود را روی شانه های بزوس گذاشت ، او را در آغوش گرفت و از او برای “عمیق ترین تجربه ای که می توانم تصور کنم” تشکر کرد ، این برنده بنیانگذار آمازون بود – که به همه دوش شامپاین داد – و شرکت موشکی او.

این لباس با کاوش فضانوردان در صحرای تگزاس غربی روایت و تولید می شود به نحوی که ریچارد برانسون ، که بزوس را در فضا شکست داد ، این کار را نمی کند.

دموکرات های مطبوعات با تهیه اسلایدر سیاسی نگران هستند

اما این هفته داستان دیگری درباره Blue Origin است – داستانی که واقعاً در تلویزیون پوشش داده نشده است.

این در مورد یکی از مقامات استعفا داده و یک نامه طولانی به بزوس نوشت: “فرهنگ کنونی ما برای موفقیت ما سمی است.”

این یک فرهنگ سازمانی است که “ناکارآمد شده ، در نتیجه روحیه پایین و نوسانات زیاد ، تاخیر طولانی در چندین برنامه بزرگ”.

همانطور که کارمند سابق می گوید ، این “فرهنگ برادرانه اقتدارگرا” است که منجر به “تحقیر ، گاهی تحقیر کننده ، اظهارنظرها و آزار و اذیت برخی از زنان” می شود.

و قابل توجه ترین جمله داستان:

بزوس ، که اخیراً از مدیرعاملی آمازون استعفا داده ، صاحب واشنگتن پست نیز هست. »

بله ، این گزارش تحقیقی به شدت منفی توسط روزنامه جف بزوس منتشر شده است.

او در مورد رویکرد پست به روزنامه نگاری بسیار صحبت می کند ، که او آماده است به طرز چشمگیری از آن استفاده کند. باید اعتراف کنم که در مورد رویکرد بزوس در مورد کاغذی که هشت سال پیش از خانواده گراهام خریداری کرده بود ، می توان گفت که هیچ دخالتی وجود ندارد.

کیفرخواست متکی بر بیش از 20 مصاحبه کاملاً تکان دهنده است. یکی از کارگران داخلی گفت: “C-suite به اندازه کافی با گمرک در ارتباط نیست. بسیار ناکارآمد است. این بخشنده است. این روحیه را خراب می کند و اتفاق می افتد که ما نمی توانیم پیشرفت کنیم و به یک تاخیر بزرگ پایان دهیم.”

در برنامه NewsNation خود ، دن آبرامز نظریه هایی را در مورد اینکه چرا روزنامه نگاران در مورد یکی از ثروتمندترین افراد جهان بسیار آسان هستند ارائه کرد:

“او یکی از آنهاست – ما که صاحب دارایی رسانه های محبوب هستیم ، او پیشرفته است و کمی توطئه گر است – اما او بسیار ثروتمند است و شخصاً می تواند خریدهای تبلیغاتی بزرگ را تشویق کند.”

در پادکست HOWIE’S MEDIA BUZZMETER ، RIFF OF THE GREATEST STORIES ، مشترک شوید.

Blue Origin در بیانیه ای اعلام کرد که شرکت “همه ادعاها را جدی می گیرد و هیچ گونه تبعیض یا آزار و اذیتی ندارد. هنگامی که ما ادعاهای نقض تحت سیاست ضد آزار ، تبعیض و انتقام را اثبات می کنیم ، اقدامات مناسب را انجام می دهیم-تا و از جمله خاتمه اشتغال. “

جالب اینجاست که بزوس در روزنامه خود اظهار نظری نمی کند. شاید او بیش از حد مشغول معاشرت با شاتنر بود.

این عکس بدون تاریخ ، که توسط Blue Origin در اکتبر 2021 در دسترس قرار گرفته است ، کریس بوشوییزن ، ویلیام شاتنر ، آدری پاورز و گلن د ویرس را از سمت چپ نشان می دهد. (منبع آبی از طریق AP)
(منبع آبی از طریق AP)

در همین حال ، من کمی مبهوت هستم که برخی از مفسران محافظه کار از جان گرودن دفاع می کنند ، که پس از افشای برخی از ایمیل های وحشتناک توهین آمیز نیویورک تایمز از مربیگری لاس وگاس Raiders کناره گیری کرد.

پس از همه ، این مدیر ارشد NFL و تحلیلگر سابق ESPN ، کمیسیونر راجر گودل ، یکبار آن را “f —- t” و “مزخرف علیه فوتبال–y” نامید و گفت که گودل نباید به جف فیشر فشار بیاورد ، سپس مربی برج حمل برای آماده سازی “q — rs”. او عکسهای تشویق کنندگان بدون لباس را داد و ستد کرد.

برای کسانی که می گویند ، این ایمیل های قدیمی هستند ، گرودن آنها را در سنین 47 تا 54 سال نوشت ، برخی آنها را فقط در سال 2017 منتشر کردند. در مورد این ادعا که برخی از این تهمت ها رایج بوده اند ، لازم نیست همه بزرگسالان یاد بگیرند غیر قابل قبول؟

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

همانطور که سالی جنکینز ، نویسنده ورزش پست می گوید: “این احساس وجود دارد که گرودن فقط در مورد خود در این ایمیل ها صحبت نمی کند ، بلکه او یک نماینده NFL در تعصب خیره کننده خود است ، که او در سخنرانی های خود یک بازیکن بسیار حرفه ای است.” سیاهپوستان کوییرز و چاق .. و این برای همه کسانی که در لیگ و حومه آن هستند و مایل به جدایی هستند یک چالش خواهد بود. “

اما نکته اینجاست: گرودن ، که عذرخواهی کرد ، این پیامها را از جمله به رئیس سابق تیم فوتبال واشنگتن ارسال کرد. بسیاری از افراد حاضر در لیگ باید درباره آنها اطلاع داشته باشند ، اما هیچ کس آن را گزارش نکرده است. به همین دلیل است که لیگ ملی فوتبال یک مشکل بسیار بزرگ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید