پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل تهیه فیلم هایی از سوء استفاده جنسی از سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

دادستان کل ایالات متحده در منطقه جنوبی فلوریدا گفت ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به اتهام پورنوگرافی کودکان و ظلم به حیوانات ، در مجموع 272 ماه در زندان بود.

دادستان گفت که جانباز بیمار فیلم هایی از او در رابطه با جنس با سگ ها فیلمبرداری کرده و آنها را در چت های آنلاین با دیگر افراد منحط به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده و چت در مورد حیوانات را در تلفن های همراه او پیدا کردند.

مادن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox وارد پورنوگرافی کودکان شد ، که به گفته دادستان “هزاران” فایل هولناک در حساب او ذخیره شده است. او همچنین تصاویر و فیلم هایی از پورنوگرافی کودکان را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی دریافت کرد ، جایی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کرد.

مادن ویدیوهای نگران کننده را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات دست مراقبت

مأموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و اسنادی را پیدا کردند که در آنها مدن درباره “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین چندین عکس و فیلم که جنایت را به تصویر کشیده بود ، مطابق اسناد دادگاه.

به گفته فروشگاه های محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل فیلمبرداری از ویدئوهای وحشیانه دستگیر شد ، هنگامی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از حیوانات در Aventura بود. به گفته دادستان ، این ویدئوها برخی سوء استفاده ها را در بیمارستان حیوانات نشان می دهد.

دستهای مراقبت از بیمارستان حیوانات در بیانیه ای پس از دستگیری ماه مارس در NBC 6 میامی از ادعاهای علیه مدن “وحشت زده” شده اند.

بیمارستان حیوانات در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و هر یک از اعضای خانواده دست های مراقبتی هر آنچه در توان ما باشد برای کمک به مجریان قانون و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید