پرداخت ماهانه در Nutrisystem چقدر است؟

دیروز، ایمیلی از شخصی دریافت کردم که از من پرسید اگر در Nutrisystem ثبت نام کند، پرداخت ماهانه او چقدر خواهد بود. پس از گفت و گو با او، مشخص شد که او فکر می کند که یک قرارداد با Nutrisystem لازم است. وجود ندارد. قیمتی که هر ماه می پردازید بسته به بسته ای که انتخاب کرده اید متفاوت است. و در حالی که گزینه پرداخت وجود دارد، مطمئناً این یک الزام نیست. در مقاله زیر در این مورد بیشتر توضیح خواهم داد.

هیچ قرارداد یا تعهدی برای Nutrisystem مورد نیاز نیست: برخی افراد تصور می‌کنند که وقتی برای این رژیم ثبت‌نام می‌کنید، باید تعهدی طولانی‌مدت داشته باشید که اگر نظر خود را تغییر دهید، رهایی از آن سخت است. این مورد نیست. شما می توانید بر اساس اقلام یا وعده های غذایی به صورت جداگانه، در هفته یا ماه خرید کنید. می توانید ماه به ماه بروید یا می توانید برای تحویل خودکار ثبت نام کنید. این یک قرارداد نیست و واقعاً یک ویژگی است که برای راحتی وجود دارد. اساساً با تحویل خودکار، شرکت به‌طور خودکار با پایان یافتن آخرین سفارش، یک سفارش جدید برای شما ارسال می‌کند تا زمانی که این سفارش را لغو کنید (که هر زمان می‌توانید انجام دهید). هر تعهد اضافی

قیمت ماهانه برخی از بسته های محبوب Nutrisystem: اکثر پکیج های زنانه هزینه یک ماهه غذا را دارند. بسته های پایه، نقره ای، دیابتی و گیاهی زنانه در صورت انتخاب گزینه تحویل خودکار، حدود 299 دلار در ماه است. اگر تحویل خودکار را انتخاب نکنید، باید هزینه حمل و نقل خود را بپردازید که هزینه های ماهانه شما را کمی بیشتر می کند. بسته های مردانه (شامل بسته های پایه، دیابتی، نقره ای و گیاهی) حدود 30 دلار در ماه بیشتر از برنامه های زنانه است.

بسته فلکس ارزان‌ترین بسته است که از حدود 230 دلار در ماه شروع می‌شود. با این حال، درک این نکته مهم است که این تخفیف عمیق به این دلیل است که غذای کمتری دریافت می کنید. برنامه منتخب بیشترین هزینه را دارد زیرا شامل برخی از غذاهای با کیفیت رستوران منجمد می شود. قیمت آن حدود 60 دلار بیشتر از طرح اولیه است، اما بسیاری از مردم هزینه اضافی را برای به دست آوردن خط “منتخب” غذاها ارزش آن را دارد.

البته همه این قیمت ها قبل از استفاده از کوپن است. این شرکت اغلب کوپن های بسیار خوبی ارائه می دهد که می توانند مقدار زیادی پول از سفارش شما کم کنند یا به شما چند هفته غذای رایگان می دهند. این کوپن ها معمولاً فقط روی بسته ها ارائه می شوند.

گزینه “بعداً برای من قبض” که پرداخت های ماهانه کمتری را تنظیم می کند: وقتی مقداری از قیمت گذاری Nutrisystem را برای خانمی که به من ایمیل کرد توضیح دادم، او به من گفت که مطمئن است گزینه صورتحساب یا پرداخت ماهانه را در وب سایت می بیند. او احتمالاً به گزینه “بعداً به من صورتحساب بده” اشاره می کرد. این یک قرارداد نیست در عوض، این یک راحتی است که شرکت از طریق شخص ثالث به مشتریان خود ارائه می دهد. من از این گزینه استفاده نکرده‌ام، اما درک من این است که می‌توانید برای پرداخت حداقل 10 دلار در ماه ثبت‌نام کنید. همچنین می‌دانم که علاقه ماهانه به این امر وجود دارد و برای استفاده از این سرویس باید با شرکت شخص ثالث ثبت نام کنید.

با این حال، این گزینه پرداخت ممکن است پیشنهاد مناسبی برای افرادی باشد که می‌خواهند این رژیم را امتحان کنند و بتوانند به‌تدریج یا ماهانه پرداخت کنند، بدون اینکه مجبور باشند یک‌باره از مبلغ بیشتری جدا شوند.