پاکسازی کولون طبیعی – نحوه تسریع روند کاهش وزن با پاکسازی روده بزرگ

پاکسازی روده بزرگ بخش ضروری بسیاری از برنامه های کاهش وزن است. سم زدایی دستگاه گوارش شما برای سوزاندن چربی خوب عمل می کند، اما شما اغلب متوجه نمی شوید که محدود کردن مصرف سموم مضر به اندازه مصرف یک مکمل خوب پاک کننده روده مهم است. مصرف غذاهای چرب اثرات پاکسازی روده بزرگ را از بین می برد.

تولید کنندگان مکمل های بهداشتی تبلیغ می کنند که در صورت استفاده از محصول آنها می توانید هر چه دوست دارید بخورید. این چیزی نیست جز راهی برای فروش محصول آنها. این کاملاً منطقی است که وقتی روده بزرگ خود را پاکسازی می کنید و فضولات مدفوع را از دستگاه گوارش خود خارج می کنید. تا زمانی که از مکمل پاک کننده استفاده می کنید، نباید غذای چرب یا روغنی مصرف کنید.

در زیر چند روش طبیعی آورده شده است که روند چربی سوزی را سرعت می بخشد و در عین حال از یک تقویت کننده متابولیسم طبیعی و یک پاکسازی خوب روده بزرگ استفاده می کند.

o مصرف 8 تا 10 لیوان آب صرف نظر از اینکه کدام مکمل پاک کننده روده را مصرف می کنید بسیار توصیه می شود.

o با خوردن میوه های تازه و سایر غذاهای مغذی غیرچرب، فقدان تغذیه را جبران کنید. اگرچه مکمل های کاهش وزن طبیعی خوب مملو از مواد مغذی هستند، ممکن است به تغذیه بیشتری نیاز داشته باشید. در صورت نیاز از غذاهای تازه و فیبردار استفاده کنید.

o ورزش کردن یک روش قدیمی برای سوزاندن چربی است. این حتی امروز هم کار می کند. اگر می توانید آن را مدیریت کنید، از ورزش اجتناب نکنید. در واقع روند کاهش چربی را تسریع می کند.

o غذاهای پروبیوتیک مانند ماست بخورید. پروبیوتیک ها باید بخشی از رژیم غذایی روزانه شما باشند حتی اگر هیچ مکمل کاهش وزن مصرف نمی کنید.