پاکسازی روده بزرگ می تواند به کاهش هوس کمک کند

اگر در مورد کنترل هوس خود برای غذاهایی که نباید بخورید جدی هستید، ممکن است بخواهید یک پاکسازی روده بزرگ را امتحان کنید. این روش برای خلاص شدن از شر سموم و در نتیجه هوس، کمی بحث برانگیز است و قطعاً چند ایراد دارد. اما بسیاری از مردم به آنها سوگند یاد می کنند و از آنها برای بازسازی قدرتمند سلامت و سیستم گوارش خود استفاده می کنند.

قبل از شروع پاکسازی روده بزرگ، باید بدانید که این روش تنها در صورتی موثر است که بعد از اتمام عادات غذایی خود تغییر دهید. اگر می‌خواهید به روش‌های قبلی غذا خوردن خود بازگردید، انجام پاکسازی روده‌ی بزرگ فایده‌ای ندارد. تمام مزایایی که بلافاصله دریافت می کنید نفی می شود. همچنین باید بدانید که بسته به سطح سمومی که در بدن شما انباشته شده است، پاکسازی روده بزرگ می تواند عوارض جانبی بسیار شدیدی داشته باشد.

اساساً، هنگامی که شما یک پاکسازی روده بزرگ انجام می دهید، به زور مواد شیمیایی، سموم و سایر مواد زائد غذایی بد را از روده بزرگ خود دفع می کنید. وقتی رژیمی می خورید که شامل مقدار زیادی غذاهای فرآوری شده، قند اضافی، چربی اضافی و پر از مواد شیمیایی است، این آلاینده های غذایی را مدت ها پس از مصرف در بدن خود ذخیره می کنید. وجود آنها می تواند باعث شود که شما بیشتر هوس کنید و به مرور زمان ممکن است روده بزرگ شما مسدود شود.

پاکسازی روده بزرگ مواد سمی را از بدن شما خارج می کند و شروعی تازه به شما می دهد. راه های مختلفی برای پاکسازی روده بزرگ وجود دارد که برخی مفید و برخی نه. متأسفانه، درست مانند بسیاری از تکنیک های جایگزین دیگر، بسیاری از شرکت ها تلاش کرده اند تا راه حل های شیمیایی برای این مشکلات تولید کنند. مشکل قرص ها و پودرها این است که شما فقط همان مواد شیمیایی را به بدن خود می دهید. پاک کننده های تجاری کولون همچنین می توانند حاوی مواد گیاهی باشند که در مقادیر زیاد مضر هستند.

یکی از طبیعی ترین و قوی ترین راه ها برای پاکسازی روده بزرگ، استفاده از Cascara Sagrada است. این گیاه، از نظر فنی پوست، قرن هاست که توسط بومیان آمریکا استفاده می شود و اثر ملین بسیار قوی بر بدن دارد. در واقع، آنقدر قوی است که فقط باید در مقادیر بسیار کم برای مدت زمان کوتاهی استفاده شود. بسیاری از محصولات پاک کننده کولون بدون نسخه از Cascara Sagrada استفاده می کنند، اما واقعاً نباید هر روز از آن استفاده کرد. بهتر است از این گیاه به تنهایی یا با سایر مواد طبیعی جدا شده استفاده کنید.

Cascara Segrada بر انقباضات عضلانی روده بزرگ شما تأثیر می گذارد. پریستالسیس را تحریک می کند که باعث ایجاد میل به اجابت مزاج می شود. این یک روش بسیار موثر برای پاکسازی روده بزرگ است. شما می توانید Cascara Segrada را به شکل قرص، تنتور یا پوست خشک شده که می توانید چای درست کنید، پیدا کنید.

اگر نمی‌خواهید مسیر دیگری را انتخاب کنید، می‌توانید شیک‌های خاک رس پسیلیوم و بنتونیت را چند بار در روز به مدت چند روز برای پاکسازی روده بزرگ امتحان کنید. این مواد طبیعی به طور موثر روده شما را بدون مشکلات زیادی که با Cascara Segrada مرتبط است پاکسازی می کند.

مهم نیست چه روشی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که پاکسازی روده بزرگ را جایگزین غذای بهتر نکنید. از آنها به عنوان شروعی برای سبک زندگی سالم خود استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که آنها تأثیر زیادی بر بدن شما دارند.