ویکتور دیویس هانسون از رویارویی موقت خبر داد: بایدن با “انقلاب اساسی” روبرو خواهد شد


ویکتور دیویس هانسون ، مورخ ، چهارشنبه گفت که دستورات بحث برانگیز بایدن و سیاست های چپ افراطی نهادهای آمریکایی را از بین می برد-و هیچ چیز خوبی برای او در انتخابات میان دوره ای نخواهد بود.

هانسون به تاکر کارلسون تونایت گفت: “یک مسابقه مقابله ای وجود خواهد داشت.” “منظور من این است که آیا این جوامع مکزیکی-آمریکایی در مرز یا محل زندگی من است ، یا مادران فوتبال که از آنچه در مدارس آموزش داده می شود عصبانی هستند ، این یک انقلاب از بالا به پایین نیست ، بیدار شده است. این یک انقلاب توده ای پوپولیستی است. ما این را خواهیم دید. در دوره های بعدی ، من فکر می کنم بسیاری از این موسسات از مواضعی که گرفته اند و خسارتی که وارد کرده اند پشیمان خواهند شد. “

CANDACE OWENS SCOLDS BIDEN OVER VACCINE MANDATE: ‘PANDING FASTER’

در جریان عملکرد بایدن در روز پنجشنبه از هانسون در مورد دوره واکسن س wasال شد. کارلسون گفت که وکالتنامه می تواند عملکرد بیمارستانهای ایالات متحده ، خطوط هوایی ، بخشهای پلیس ، آتش نشانان و سایر مراکز مراقبت طولانی مدت را غیرفعال کند. هانسون نگرانی های مجری برنامه اجرایی را مجدداً تأکید کرد و آن را تنها یکی از بسیاری از سیاستهای “ناپایدار” پیشنهاد شده توسط این دولت دانست.

هانسون گفت: “فقط تاکر کارلسون این را نمی گوید.” “باراک اوباما می گوید مرز غیرقابل دوام است. یا لری سامرز می گوید برنامه اقتصادی کار نخواهد کرد. یا سناتورهای طرف دموکرات گفتند افغانستان یک فاجعه است. همه می گویند” چه خبر است؟ ” ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم ، “هانسون اظهار داشت.

VDH: کاهش قدرت آمریكایی مستقل

وی ادامه داد: “آیا این بی کفایتی است؟ تصادفی؟ آیا این مشکلات با رئیس جمهور ایجاد نشده است ، یا آنارشیسم ، هرج و مرج ، نیهیلیسم است … داشتن دستور کار که هیچ کدام از موارد آن را 50 درصد تداخل نکند ، اما خارج از ترس محض از این هرج و مرج ، آنارشیک ، “ما برنامه جدیدی خواهیم داشت که سوسیالیستی است و هیچ کس نمی داند …”

هانسون گفت که جامعه دانشگاهی در “وحشت” به سر می برد زیرا نهادهای انتقادی از ایدئولوژی رادیکال چپ افراطی استقبال می کنند.

او گفت: “دنیای دانشگاهی در این برنامه به دنیای مشخص تبدیل شده است و آنها واقعاً ترسیده اند و می گویند ما قبلاً چنین چیزی را ندیده بودیم.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“وقتی آنها به موسساتی که ذکر کردید نگاه می کنند ، به ورزش یا سرگرمی حرفه ای یا هالیوود یا سیلیکون ولی ، اخبار رسانه های اجتماعی یا شبکه ها ، وال استریت یا اتاق جلسات شرکت نگاه می کنند و می گویند چه اتفاقی افتاده است؟ آن؟ بیشتر ، “هانسون گفت. ما با این طرحی که نمی خواهیم و کار نمی کند ، در همه این موسسات خوابیده ایم و فیلتر شده ایم. “

دیدگاهتان را بنویسید