ویرجینیا تکنیک “رفتارهای خودخواهانه ، نامناسب و ناراحت کننده دانش آموزان” را در مسابقات فوتبال محدود می کند


ویرجینیا تک روز پنجشنبه اعلام کرد که برای سرکوب رفتار دانش آموزان در بازی های فوتبال قبل از بازی تیم مقابل پیتسبورگ اقدام خواهد کرد.

در نامه مشترک ویت ویر بابک ، مدیر ورزشی ویرجینیا ، فرانک شوشوکا ، معاون رئیس امور دانشجویی. و مک بابا ، رئیس پلیس فناوری ویرجینیا ، این مدرسه نیاز به محدود کردن رفتار دانش آموزانی را که در ورزشگاه لین در بلکسبورگ به بازی های خانگی می روند محدود کرد.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

قهرمان ویرجینیا ، رحیم بلکس شیر (5) پس از گلزنی مقابل نوتردام در نیمه اول یک بازی فوتبال در دانشگاه NCAA در بلکسبورگ ، واکیه ، در شنبه 9 اکتبر 2021 جشن می گیرد.
(AP Photo / Matt Gentry)

در این نامه آمده است: “ما در نوشتن این پیام به دلیل احترام فراوان به دانش آموزانمان و لذت ، کنجکاوی و برتری که هر روز تحصیلات خود را می پذیرید ، مشکل داریم.” “ما در چند هفته گذشته داستانهای زیادی در مورد رفتارهای خودخواهانه ، نامناسب و شرم آور دانش آموزان در بازیهای فوتبال خانگی شنیده ایم. آنچه شنیده ایم با استانداردهای ویرجینیا تکنیک مطابقت ندارد – و مهمتر از همه ، این یک خطرناک ایجاد می کند محیطی برای حضور همه “

مشارکت دانش آموزان در بازی های هوکی “محدود به دارندگان بلیط های فصل و تعداد محدودی از برندگان قرعه کشی دانشجویی” خواهد بود و دانش آموزان ملزم به “هرگونه دستورالعمل ورودی جدید” هستند. همچنین افسران پلیس بیشتری برای “حمایت از تجربه مثبت و ایمن طرفداران” در دسترس خواهند بود.

DEION SANDERS عکس فوق العاده ای از سازماندهی پا را روی صفحه نمایش می دهد

براکستون برمایستر (3) مدافع ویرجینیا تکنیک در نیمه دوم بازی فوتبال دانشگاه NCAA مقابل نوتردام در بلکسبورگ ، واکیه ، شنبه ، 9 اکتبر 2021 در حال اجرا است.

براکستون برمایستر (3) مدافع تیم دفاع ویرجینیا (3) در نیمه دوم یک بازی فوتبال دانشگاه NCAA در مقابل نوتردام در بلکسبورگ ، واکیه ، شنبه 9 اکتبر 2021 برای یک تاچ داون تلاش می کند.
(AP Photo / Matt Gentry)

“ویرجینیا تک یک جامعه قوی و پر جنب و جوش است که بر اساس اصول جامعه ما هدایت می شود ، که همیشه در بازی های فوتبال خانگی ما در پاییز نمایش داده می شود.” “امسال ما به ویژه افتخار می کنیم که دوباره در دانشگاه هستیم و در حال حرکت کامل هستیم. اما این منطقه ای است که ما بهترین نتایج را در آن به دست نیاورده ایم. بیایید آن را از شنبه جایگزین کنیم و به جامعه خود یادآوری کنیم که بدانند بودن و احترام گذاشتن چیست. هاکی “

اقدامات جدید به دلیل نگرانی برخی از طرفداران برای لگدمال شدن هنگام ورود به محل مسابقه انجام شد. یکی از دانش آموزان در یک ویدئوی اخیر هرج و مرج را به تفصیل شرح داد. دختر این فرد در جریان بروها که وارد ورزشگاه شد دچار حمله وحشت شد و مدتی طول کشید تا امدادگران به او برسند.

3 سپتامبر 2021 ؛  بلکسبورگ ، ویرجینیا ، ایالات متحده ؛  هواداران ویرجینیا تک هوکیز در کوارتر دوم در ورزشگاه لین در ورزشگاه لین مقابل تار هیلز در کارولینای شمالی تشویق کردند.

3 سپتامبر 2021 ؛ بلکسبورگ ، ویرجینیا ، ایالات متحده ؛ هواداران ویرجینیا تک هوکی در کوارتر دوم در ورزشگاه لین در ورزشگاه لین مقابل تار هیلز در کارولینای شمالی تشویق کردند.
(Reinhold Matay-USA TODAY Sports)

دالتون فیلیپس ، دانشجوی فناوری ویرجینیا ، به WTVR-TV گفت: “افراد زیادی بدون بلیط قادر به ورود بودند و سپس افراد کافی برای مدیریت جمعیت نداشتند.” “این به حدی است که جمعیت به اندازه کافی بد است ، امدادگران نمی توانند از آن عبور کنند ، مردم دچار حملات وحشت می شوند و بیهوش می شوند – این نمی تواند رخ دهد.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویرجینیا تک و پیتسبورگ روز شنبه ساعت 15:30 به وقت شرقی در مسابقه بزرگ ACC به رقابت می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید