ویتامین های کاهش وزن – فلفل کاین، ال-گلوتامین و عصاره دارچین

همه می دانند که بهترین راه برای کاهش وزن، تغذیه سالم و ورزش کافی است. کالری دریافتی و مصرف کالری دو جزء اصلی در معادله ایده آل هستند. همه نمی دانند که ویتامین ها و عصاره ها نیز می توانند به مبارزه با برآمدگی کمک کنند. مردم شروع به صحبت در مورد فواید افزودن فلفل قرمز، ال-گلوتامین و عصاره دارچین به رژیم خود کرده‌اند.

فلفل دلمه ای یک سبزی خشک قرمز خوش طعم است که سال ها برای طعم دادن به غذاها استفاده می شود. فلفل کاین دارای خواص دارویی نیز می باشد. نه تنها نشان داده شده است که شریان ها را پاک می کند و به بیماری های قلبی کمک می کند، بلکه مشکلات معده و روده را نیز به همراه دارد. این ادویه در واقع به بازسازی بافت جدید در پوشش داخلی معده کمک می کند که برای بیماران زخمی کمک بزرگی است.

با کمک به هضم غذا به کاهش وزن کمک می کند. هرچه غذا بهتر هضم و دفع شود، کاهش وزن موفقیت آمیزتر خواهد بود. فلفل همچنین به تحریک جریان بزاق کمک می کند، که به طور طبیعی روند غذا خوردن را کند می کند و به معده زمان بیشتری می دهد تا به احساس نفخ برسد، که همچنین پیام توقف غذا خوردن است.

ال-گلوتامین یک اسید آمینه یا پروتئین غیر ضروری است. این ماده در مبارزه با اعتیاد و هوس موثر است. نشان داده شده است که به ویژه در کاهش میل به غذاهای شیرین و شیرین مفید است.

دارچین یک ادویه محبوب است که در پخت کلوچه جو دوسر، نان موز و سایر غذاهای خوشمزه استفاده می شود. دارچین بو و طعم بسیار خوبی دارد. این ادویه قهوه ای از پوست برخی از درختان هند شرقی می آید. نه تنها خوشمزه است، بلکه از نظر پزشکی نیز مفید است.

نشان داده شده است که این ماده فروتن سطح کلسترول و قند خون را کاهش می دهد و حتی به دیابت کمک می کند. به عنوان یک مزیت اضافه، نشان داده شده است که دارچین فرد را هوشیارتر و کمتر افسرده می کند، که همیشه در هنگام تلاش برای کاهش وزن مفید است.

بنابراین، بله، به این رژیم غذایی سالم و کم چرب شامل میوه ها و سبزیجات تازه، غلات کامل و پروتئین های بدون چربی پایبند باشید. به پیاده روی یا رفتن به باشگاه برای یک کلاس ایروبیک هر روز ادامه دهید. هر دوی این روش‌های آزموده‌شده کمک زیادی به کاهش وزن می‌کنند. اما در حالی که در حال انجام آن هستید، مطمئن شوید که فواید فلفل قرمز، ال-گلوتامین و عصاره دارچین را نیز در برنامه کاهش وزن خود قرار دهید.

رژیم لاغری سریع