وندال روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون خاکستری می کند


به گفته NYPD ، ناظران و گروهی که آن را نصب کردند ، نیم تنه ای به ارتفاع 10 فوت از جورج فلوید ، که قتل وی توسط یک افسر پلیس باعث شورش علیه خشونت پلیس در سال گذشته شد ، صبح روز یکشنبه در میدان یونیون به رنگ خاکستری تخریب شد. مجسمه

این نیم تنه فقط سه روز قبل به عنوان بخشی از نصب مسافرتی که شامل مجسمه هایی از برونا تیلور بود که توسط پلیس در لوئیزویل ، کنتاکی در مارس 2020 کشته شد و جان لوئیس ، فعال حقوق مدنی در تابستان گذشته ، اندکی پس از آن رونمایی شد. فلوید کشته شد.

سخنگوی NYPD گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را روی اسکیت گرفت که پشت نیم تنه جان لوئیس نشسته بود و چیزی را در یک ظرف مخلوط می کرد ، سپس از کنار مجسمه فلوید اسکیت می گرفت و رنگ خاکستری را روی نیم تنه می گذاشت و اسکیت می زد. بعدازظهر یکشنبه بازداشت نشد.

هنگامی که مأموران گزارش یک خرابکاری را در صبح یکشنبه دریافت کردند ، چندین داوطلب و تهیه کننده نصب شروع به برداشتن رنگ خاکستری کردند. ناظران این نصب را که شامل آثار هنری بود و خرابکاری در نظر گرفتند.

مردم رنگ خاکستری را که در نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پراکنده شده بود حذف کردند

فلش

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پراکنده شده بود ، پاک کردند

جان کفرت 62 ساله ، ساکن وودساید ، مرد سیاه پوست ، می گوید: “ما هر روز با این مسئله برخورد می کنیم.” “رنگ همه چیز را خراب نمی کند.”

ایسایا برک ، مشاور 31 ساله مالی ، گفت که او به همراه خانواده خود از ویرجینیا به شهر رفت تا نصب را ببیند.

بورک که سیاه است ، می گوید: “من با ماشین رانندگی کردم و رنگی را که در یک لحظه احساس کردم دیدم.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی ، نفرت ، جهل است که در یک کشور ادغام شده است.”

همان مجسمه فلوید در ماه ژوئن هنگام نمایش در فلاتبوش ، بروکلین مورد تخریب قرار گرفت. مجرمان سپس مجسمه را با الگویی برای برتری سفیدهای راست افراطی جبهه میهن پرستان علامت گذاری کردند. گفته می شود که این گروه پشت خرابکاری مجسمه دیگر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی هستند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس تصاویر نظارتی از مظنونان حادثه ژوئن را منتشر کرد ، اگرچه آنها روز یکشنبه در این پرونده دستگیر نشدند.

هیچ استنسیل یا علامتی روی نیم تنه در میدان یونیون در روز یکشنبه پیدا نشد.

سه مجسمه از هنرمند کریس کارنابوسی ، ساخته شده توسط Confront Art ، تا 30 اکتبر در معرض نمایش قرار می گیرد و سپس به شهرهای دیگر برده می شود و بعداً در حراجی برای امور خیریه به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید