وقتی کهگیلو و بویر احمدی ها طومار اراذل و اوباش و آشوبگران را پاره کردند.ساعت: 13:21
تاریخ انتشار: 1301/07/02
کد خبر: 1899299

کهگیلویه و بویر احمدی ها با اندیشه برجای مانده از دوران دفاع مقدس و با تکیه بر مکتب شهید سلیمانی گرفتار طوماری آشوبگرانه برای سوء استفاده از موضوع درگذشت «مهسا امینی» شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس ، مردم استان کهگیلو و بویراحمد در عرصه هشت سال دفاع مقدس با غیرت و رشادت های ستودنی با دشمنان ایران اسلامی جنگیدند و خوش درخشیدند. میدان شهادت و شهادت و ایثار و سندی زرین از آنان رشادت و استقامت آنان را در تاریخ ثبت می کند.

رشادت ها، رشادت ها و رشادت های مردم این استان با تقدیم هزار و 880 شهید، 9 هزار و 500 جانباز و 317 آزاده ثابت کرد که مردم خطه زاگرس همیشه آماده ایستادگی و فداکاری برای نشان دادن همه بدخواهان این نظام هستند. و از خود گذشتگی برای آرامان و ارزشهای دینی آنها.

این اسطوره ها و رشادت ها هر ساله با آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم و مناسبت های مختلفی را برای گرامیداشت و نامگذاری، تکریم و خاکستری از دلاورانی که جان خود را در راه ایران و اسلام فدا کردند، برگزار می کنند. ملت از چنگال ارواح خبیثه نجات یافته است.به عنوان ملتی مستقل و با تکیه بر تعالیم الهی با عزت و اقتدار در مسیر توسعه و پیشرفت قدم بردارید.


هفته دفاع مقدس امسال به دلیل درگذشت مهسا امینی که به دلیل سابقه بیماری و جراحی از دنیا رفت، اندکی با سال های گذشته متفاوت است، اما برخی درگذشت او را به نمایشی برای جاه طلبی ها و اهداف سیاسی خود تبدیل کرده اند. ارزش انکارناپذیر زنان با حجاب و سرنگونی جمهوری اسلامی با انحرافات هویتی و اندیشه ای با تخیلات وحشیانه خود و آمریکا و کومله و تجزیه طلب و علینژاد و برخی سیاستمداران که همیشه در فتنه گران شکست می خورند این هدف محقق شده است. پيگيري كردن

موضوع درگذشت مهسا امینی، محاسبات نادرست توطئه‌گران در داخل و خارج از شرایط بود که همواره انقلاب را به چالش می‌کشید، اما ریشه‌ها و باورهای باقی‌مانده از اندیشه دفاع مقدس در ایران و مردم کهگیلوی و بویاراحمدی‌ها نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد. و ایده ها. معروف است که گیاه آبیاری 1957 درختی است قوی که در سال 1402 ریشه در خاک دارد که کردها، ترکها، لرها، بلوچها، عربها، شمالیها و جنوبیها از آن دفاع و دفاع کردند.

در روزهای گذشته مردم استان کهگیلو و بویراحمد حامی اندیشه و مکتب شهید سلیمانی با مشت آهنین و اراده آهنین یعنی نماز جمعه به سنگر معنویت و سیاست دینی در خیابان ها پایان دادند. باعث ناامیدی و شکست بدخواهان شد، خیانت، اعیان، آشوبگران و حامیان آنها تبعید شدند.

امروز که همفکری و وحدت بین مردم و مسئولان حول محور انقلاب اسلامی، آرمان های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی شکل می گیرد، بار دیگر طومار اشرار به دام افتاده و ندای رسانه های متخاصم، تحریک. نخبگان همیشه بدهکار و سود آور، سیاستمداران بصیرت و همه بدخواهان جمهوری اسلامی شکست خورده اند و مردم این استان بار دیگر در میدان توطئه گران سربلند و پیروز شدند.

انتهای پیام/