وقتی جهاد اسلامی تهدید می شود باید جدی گرفته شود


بر اساس این گزارش، شبکه 13 رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی دستگیری بسام الساعدی، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی، مرزهای غزه همچنان با تنش همراه است.

یک تحلیلگر عربی در شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: جهاد اسلامی به آنچه می خواست رسید، زیرا اسرائیل را از پرتاب موشک می ترسد.

هیلر، تحلیلگر امور نظامی از این کانال، گفت: یا در مواجهه با تهدیدات جهاد اسلامی آن را جدی بگیریم.

شبکه باطل صهیونیستی اعلام کرد که هشدار درباره فعالیت های جهاد اسلامی همچنان برای نهادهای امنیتی نظامی این رژیم قوی و همیشگی است.

لازم به ذکر است که در واکنش به دستگیری بسام السعدی، گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کردند که رژیم صهیونیستی تاوان جنایت و حماقت خود در دستگیری این رهبر را خواهد پرداخت. جهاد اسلامی

گردان های قدس افزود: رزمندگان وی با رشادت در مقابل نیروهای صهیونیست ایستادگی کردند و درگیری های شدیدی بین آنها رخ داد که منجر به شهادت یک رزمنده شد.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس واکنش نیروهای مقاومت فلسطین به دستگیری یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در نزدیکی مرزهای نوار غزه به حالت آماده باش کامل درآمده است.

بر این اساس روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت نوشت: به دلیل نگرانی از واکنش نیروهای فلسطینی به دستگیری بسام السعدی، یکی از رهبران جهاد اسلامی، وضعیت آماده باش کامل در جنوب ادامه دارد.