وضعیت اردوی پایانی تیم ملی نوجوانان کشور به زبان وکالتساعت: 11:15
تاریخ انتشار: 1401/05/14
کد خبر: 1887993

تاسوعا و عاشورای حسینی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با اعلام اسامی بازیکنان باقیمانده برای این دو روز گفت: تمرینات خود را تا آغاز مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با 14 بازیکن ادامه خواهیم داد، باز برای ایجاد تغییرات.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 18 سال مردان آسیا از 3 تا 31 مردادماه در تهران در سالن والیبال آزادی برگزار می شود و تمرینات تیم ملی نوجوانان کشورمان تا 31 مردادماه ادامه خواهد داشت.

محمد وکیلی درباره شرایط اردوی تیم ملی جوانان توضیح داد: یازدهمین اردوی آماده سازی بازیکنان روز یکشنبه 25 مردادماه به پایان می رسد و بازیکنان در روزهای تاسوعا و عاشورا در اردو استراحت خواهند کرد. پس از آن اردوی دوازدهم را آغاز می کنیم. در حال حاضر 15 بازیکن حضور دارند و تا شروع مسابقات با حدود 15 بازیکن تمرینات خود را ادامه می دهیم، شاید یک بازیکن غایب باشد اما سعی می کنیم تا 22 آگوست با 14 بازیکن به تمرینات خود ادامه دهیم زیرا برای تغییرات و تعویض آماده هستیم.

وی تصریح کرد: شرایط جسمی و روحی تیم خوب است، قرار است چند بازی تدارکاتی با تیم چین انجام دهیم، برنامه مسابقات قهرمانی آسیا تغییر کرده و این اولین بازی ما مقابل چینی ها است. تیم، باید ببینیم. آنها یک بازی دوستانه با ایران می خواهند تا بتوانیم برنامه ریزی کنیم. اما در جلسات تدارکاتی باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که اطلاعات کامل تیم را به آنها ندهیم و در عوض با تیم آنها آشنا شویم. ما تجزیه و تحلیل را در ذهن داریم و می خواهیم اطلاعات کمتری بدهیم و اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

در حالی که در مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا 12 دیدار برگزار می شود، شاگردان محمد وکیلی که در روز نخست استراحت کردند، در دومین تا چهارمین روز متوالی در مرحله گروهی به مصاف تیم های چین، کویت و چین تایپه خواهند رفت. .