ورزشگاه خانگی ویدر

اگر هدف شما تناسب اندام باشد، چه برای کاهش وزن، فیزیک بدنی سالم و یا تمرکز بر گروه خاصی از عضلات بدن، باید ورزش کنید. درک این موضوع برای برخی افراد سخت است، زیرا همه ما در زندگی روزمره خود به قدری مشغول هستیم که به سختی می‌توانیم برای آن وقت پیدا کنیم، و اگر انگیزه نداشته باشید، به راحتی می‌توانید برنامه تناسب اندام خود را در انتهای لیست قرار دهید. آی تی. برای برخی از افرادی که تازه شروع کرده اند، تمرین در باشگاه دشوار است و می تواند بسیار ترسناک باشد. برای دیگران، یک تسهیلات تمرینی به دلیل هزینه ماهانه و – یا قرارداد بلند مدت، گزینه مطلوبی نیست. برای کسب حداکثر فواید تناسب اندام و ورزش با سرمایه گذاری اندک و راحتی حفظ حریم خصوصی، ورزشگاه خانگی ویدر واقعا ارائه می دهد

خط ویدر پر از سیستم‌هایی است که می‌توانند تمرین کامل بدن را در راحتی در خانه به شما ارائه دهند. سبک‌های مختلف باشگاه برای انتخاب وجود دارد، که هر کدام ویژگی‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند که می‌توانید از بین آنها برای سفارشی کردن تمرین خود با نیازهای خود انتخاب کنید. ورزشگاه خانگی ویدر مکس بیش از شصت و پنج تمرین با کیفیت در باشگاه ارائه می دهد. یک نیمکت دارای چهار حالت، یک برج لت، و یک صندلی پارویی وجود دارد. این سالن بدنسازی تا 240 پوند مقاومت دارد و تا 440 پوند قابل ارتقا است. یک ایستگاه فر و یک توسعه دهنده پا وجود دارد. یک سیستم مقاومت در برابر تغییر سریع وجود دارد که به شما امکان می دهد تا میزان مقاومتی که با آن کار می کنید را به سرعت تغییر دهید. کل این سالن بدنسازی خانگی را می توان با قیمت کمتر از 500 دلار خریداری کرد که به خوبی تحت قیمت استاندارد است. سطح بدن و تناسب اندام شما ارزش سرمایه گذاری را دارد، به خصوص زمانی که متوجه افزایش استقامت و کاهش وزن از طریق استفاده از باشگاه می شوید.

سالن بدنسازی خانگی ویدر پلاتینیوم پلاس کمی گرانتر از باشگاه ورزشی مکس است، اما مزایای آن بی نظیر است. با حدود 750 دلار، شما یک باشگاه ورزشی کامل خواهید داشت که تا 240 پوند مقاومت ارائه می دهد. مقاومت به صورت الکترونیکی کنترل می شود که به این معنی است که برای تغییر مقاومت نیازی به توقف تمرین در وسط نخواهید داشت که منجر به کاهش ضربان قلب می شود که باعث می شود یک جلسه تمرین کمتر موثر باشد. با Weider Platinum Plus شما به سادگی یک دکمه برای افزایش یا کاهش مقاومت در آمادگی برای تمرین بعدی خود فشار می دهید. این دستگاه 75 تمرین با کیفیت باشگاه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد حداکثر انعطاف پذیری را در روال تمرین خود داشته باشید. تمام بدن شما از این دستگاه بهره مند می شود زیرا می توانید تمام قسمت های آن را در تمرینات مختلف انجام دهید. علاوه بر همه اینها، یک ویژگی مربی شخصی وجود دارد که با شما و نیازهای خاص شما کار می کند. می‌توانید با ایستگاه کرل، ایستگاه اسکوات یا هر تعداد ایستگاه دیگری که در دستگاه موجود است کار کنید.

نام ویدر میراثی در دنیای تناسب اندام است. جو ویدر و برادرش بن زندگی خود را ساختند و خط تولید محصولات تناسب اندام ویدر را راه اندازی کردند. جو ویدر با بدنسازان کار کرد و آرنولد شوارتزنگر افسانه ای را آموزش داد. بزرگ شدن در یک محله ناهموار باعث شد تا جو وایدر کوچک و لاغر تلاش کند تا در صورت لزوم دفاع از خود، قدرت بدنی خود را افزایش دهد. سال‌ها بعد، در سال 1945 جو و بن ویدر تجارت تجهیزات تناسب اندام را با پست سفارش دادند. آنها به سرعت دریافتند که تقاضا وجود دارد و در سرمایه گذاری تجاری خود به خوبی عمل کردند. تجارت سفارش پستی به زودی به ورزشگاه خانگی Weider و سایر تجهیزاتی که امروزه در دسترس هستند گسترش یافت.

میراث تناسب اندام که نام ویدر است، سال هاست که گفته می شود. جو و بن ویدر ثابت کرده‌اند که در رشته‌های خود به خوبی تحصیل کرده‌اند، زیرا سال‌ها به بدنسازان کمک می‌کنند تا خود را به آنچه می‌خواهند تبدیل کنند. سابقه آنها ثابت شده است و محصولات آنها از این رکورد پیروی می کنند. آنها بارها و بارها ثابت کرده اند که می دانند دنیای تناسب اندام چیست. طراحی و نتایج محصولات آنها دانش آنها را بیشتر ثابت می کند. با استفاده منظم و صحیح از خط تولید آنها، نتایج شما می تواند بی عیب و نقص باشد. اهداف شما در استفاده از این محصولات محقق خواهد شد.

اگر به دنبال بهترین ورزش های خانگی و تناسب اندام هستید، آن را با یک ورزشگاه خانگی ویدر. ثابت شده است که این محصولات نتایجی را که وعده داده اند را ارائه می دهند. شما به سرعت ورزشگاه خود را دریافت خواهید کرد و سفر خود را به سمت قوی تر و سالم تر آغاز خواهید کرد.