والدین شهرستان محافظه کار لودون با یک فعال دموکرات مبارزه می کنند


زنی که عضو کمیته دموکراتیک شهرستان لودون (LCDC) است ، بعدازظهر پنجشنبه درگیر یک گفتگوی داغ با گروهی از والدین فعالان فعال در شهرستان لودون ، ویرجینیا شد. و دیگر جنجال های سیاسی متهم.

رفت و برگشت در رویداد مبارزه برای مدارس ، به رهبری یان پریور ، فعال GOP ، که حدود دوجده نفر دیگر در آن شرکت کردند ، رخ داد. این رویداد در مقابل ساختمان اداری مدارس دولتی شهرستان لودون (LCPS) برگزار شد.

همانطور که Prior مجموعه ای از اتهامات علیه LCPS را تشریح می کرد و از سرپرست می خواست که استعفا دهد – و وزارت دادگستری تحقیقات در مورد عنوان نهم را در منطقه مدرسه آغاز کند – این زن بدون این که روند کار را مختل کند ، پشت دوربین رفت.

اما در طول رویداد ، Prior بارها و بارها با پرسیدن سوالات یا نقش هایی مانند ، “چرا این را پیش بینی می کردید؟”

LOUDOUN COUNTY RODITS PARENTS HAMMER BOARD SCHOOL ، بخش عدالت به عنوان CADCADE

تا پایان کنفرانس مطبوعاتی ، زمانی که این نشست به عقب و جلو آغاز شد ، تعامل کمی بین زن و فعالان وجود داشت.

“آیا شما اینجا هستید تا از این موضوع دفاع کنید؟” پریور پس از آنکه زنی که گفته بود در کمیته دموکراتیک کمیته لودون حضور دارد حرف او را قطع کرد ، گفت.

او پاسخ داد: “بله ،” که پیش از این و برخی از فعالان به او شلیک کردند ، “شما نفرت انگیز هستید” ، قبل از اینکه زن قصد خود را توضیح دهد.

او می گوید: “من می گویم آنها سزاوار تحقیقات هستند و این نباید شکار جادوگران باشد. شما نمی دانید واقعیت ها چیست. هیچ کس نمی داند.” به

وی افزود: “هیچکدام از شما نمی دانید که حقایق چیست.” “این شکار جادوگران است.”

LCPS روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که ادعاهای حمله را به کلانتر شهرستان لودون در هنگام وقوع حادثه گزارش داده است و در روند رسیدگی شرکت نمی کند ، “تا زمانی که نیروی انتظامی به LCPS اطلاع ندهد که تحقیقات جنایی را تکمیل کرده است.”

در این بیانیه همچنین ذکر شده است که “اعضای هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون از جزئیات خاص این حادثه مطلع نبودند تا اینکه در اوایل این هفته در رسانه ها گزارش شد.” هیئت مدارس شهرستان لودون پنجشنبه به درخواست اظهار نظر فاکس نیوز پاسخ نداد.

کلانتری شهرستان لودون قبلاً به فاکس نیوز گفته است: “ما می توانیم پرونده را در 28 مه 2021 تایید کنیم ، که شامل تحقیقات کامل دو ماهه برای اثبات حقایق پرونده قبل از دستگیری بود. این پرونده هنوز در حال بررسی است. ارسال کنید هر گونه اسناد و مدارک مربوط به پرونده حل نشده است.

MCCONNELL SLAMS GARLAND برای اهمیت هیئت مدیره مدرسه ، می گوید اعتراضات والدین “دموکراسی است ، نه علت”

زنی که جلسه را قطع کرد ، پس از این حادثه به فاکس نیوز گفت که در حالی که عضو LCDC بود ، شخصاً در این مراسم حضور داشت. در مصاحبه بعدی خود با فاکس نیوز ، زن گفت که در این رویداد شرکت کرد تا ببیند که فعالان مبارزه برای مدارس چه می گویند ، زیرا می دانست که چه تعداد واقعیت وجود دارد و چه تعداد فرضیه.

“بسیاری از ادعاها وجود داشت که ما از آنها می ترسیدیم ، می دانید ، ما هنوز حقایقی در دست نداریم زیرا گزارش پلیس در دسترس نیست … شما در واقع تهدید می کنید که با چنین سیرکی تحقیق می کنید.” زن گفت

اسکات اسمیت ، یکی از والدین یک مدرسه دولتی در شهرستان لودون که ادعا می کند دخترش در مدرسه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است ، در فاکس نیوز ظاهر می شود.
(FOX)

در همین حال ، LCDC در بیانیه ای برای فاکس نیوز ، مبارزه با مدارس را “شرم آور” توصیف کرد. این حزب گفت که این گروه فقط در تلاش است تا از این موقعیت برای منافع سیاسی خود استفاده کند.

لیسا ساواگلیو ، رئیس LCDC گفت: “مدت زیادی است که مبارزه برای مدارس از فرزندان ما به عنوان وسایل سیاسی استفاده می کند ، با شورشیان جمهوری خواه مانند دیو لاورک مبارزه می کند و برای از بین بردن مدارس دولتی ما تلاش می کند.” “این مایه شرمساری است که سعی کنیم رویداد را مسلح کنیم قبل از آنکه ما به عنوان یک جامعه بینشی جامع در مورد حقایق داشته باشیم. واضح است که آنها به جای احترام به قربانیان و روند قانونی ، قصد ایجاد ترس و تفرقه برای منافع سیاسی خود را دارند. . “

LCPS ماه ها در مرکز یک بحث سیاسی شلوغ در مورد موضوعات مختلف ، از جمله نظریه انتقادی نژاد (CRT) بوده است. فعالان همچنین روز پنجشنبه به منطقه مدرسه حمله کردند و اظهارات مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا را که از FBI خواست تا تهدیدهای احتمالی هیئت مدیره مدارس را بررسی کند ، نادیده گرفتند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تهدیدها و خشونت های ذکر شده قابل قبول نیستند ، اما دادستان کل باید “کار بهتری انجام دهد تا مشخص کند در مورد چه حوادثی و چه رفتاری صحبت می کند. زیرا این برچسب زدن به عنوان آزار و ارعاب یک یادداشت وحشتناک و مغایر با قانون اساسی است.” “

اولی گفت: “قلدری چیست؟ آیا در جلسه هیئت مدیره مدرسه صدای شما را بالا می برد؟ آزار و اذیت چیست؟ آیا این یک کنفرانس مطبوعاتی درست در مقابل ساختمان مدرسه است؟ من نمی دانم. ما باید از آنها بپرسیم.”

تارا پریندیویل و کلی لاکو از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید