واشنگتن به سرعت مراسم بازنشستگی پیراهن شان تیلور را اعلام می کند و با انتقاداتی روبرو می شود


تیم فوتبال واشنگتن شماره پیراهن خود را بازنشسته می کند. 21 شان تیلور

واشنگتن پنجشنبه اعلام کرد که تیم از تیلور با مراسمی تجلیل خواهد کرد.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

گیرنده گسترده New York Giants Plaxico Burress (R) کنترل دریافت خود را از اولین پاس مدافع واشنگتن ردسکین ، شان تیلور ، 21 ساله ، در ربع دوم بازی فوتبال خود در NFL در شرق رادرفورد ، نیویورک جرسی ، 8 اکتبر دریافت می کند. 2006
(REUTERS / Ray Stubblebine)

جیسون رایت ، رئیس تیم واشنگتن در این باره گفت: “من همان سال با شان تیلور به NFL آمدم و بلافاصله به دلیل توانایی های ورزشی ، تاب آوری ، قدرت و اخلاق کاری بی وقفه از من جدا شد. من و بسیاری دیگر به عنوان یک الگو به او نگاه کردیم.” بیانیه. “این واقعیت که او خیلی زود به طرز غم انگیزی اسیر شد ، بر بازیکنان ما و همچنین هواداران ، مربیان و کارکنان ما تأثیر گذاشته است. ما همچنان از او یاد خواهیم کرد و او را به عنوان نمونه ای از حرفه ای بودن و برتری در نظر خواهیم گرفت و همه ما تلاش خواهیم کرد برتری او را در راههای ما آینه کنید. “

واشنگتن در سال 2004 تیلور را به عنوان شماره 5 در پیش نویس NFL انتخاب کرد. او دو بار پرو بولر بود قبل از اینکه در یک سرقت ناموفق 2007 کشته شود.

JON GRUDEN E-MAIL: EX-NFL QB به “DISCUSSION” توصیه می کند ، با دانستن گزارش دوم ، این یک حرفه مربیگری DOOM خواهد بود

امنیت واشنگتن ردسکینز شان تیلور (21) پاس را که برای گریگ جنینگز (85) از مدافع برت فاور مدافع مدافع در خلیج Bay Packers در ربع چهارم بازی فوتبال NFL خود در Lambeau Field Green Bay ، 14 اکتبر 2007 ، در نظر گرفته شده بود ، رهگیری کرد. پیروزی Packers بر Redskins یک رکورد حرفه ای جدید در NFL را در رهگیری مدافع دفاع ایجاد کرد.

امنیت واشنگتن ردسکین شان تیلور (21) پاس پاس را برای گریگ جنینگز (85) از مدافع برت فاور مدافع مدافع در سه ماهه چهارم بازی فوتبال NFL خود در Lambeau Field Green Bay ، 14 اکتبر 2007 ، رهگیری کرد. پیروزی Packers بر Redskins یک رکورد حرفه ای جدید در NFL را در رهگیری مهاجم دفاعی به ثبت رساند.
(رویترز / آلن فردریکسون)

واشنگتن روز یکشنبه با فرماندهان کانزاس سیتی بازی می کند. خانواده تیلور برای انجام مراسم در زمین به تیم ملحق می شوند ، بازیکنان برای تعظیم در پشت خط دفاعی چوب می پوشند و مربیان شماره سگک می بندند. 21. تیلور تنها سومین بازیکنی است که پیراهن خود را بازنشسته کرده است.

طرفداران NFL به زمان غیرعادی برای اعلام بازنشستگی پیراهن توجه کرده اند. از NFL خواسته شد ایمیل هایی را منتشر کند که بخشی از تحقیقات لیگ در مورد تخلفات ادعایی محل کار بوده است. ایمیل های لعنتی گرودن پیام هایی بود که به بروس آلن ، رئیس سابق تیم ارسال شد.

سخنگوی تیم به ESPN گفت که تیم برنامه ریزی مراسم را پیش از فصل آغاز کرد.

امنیت واشنگتن ردسکینز شان تیلور دست خود را برای قدردانی از طرفداران بالا می برد پس از آنکه قرمزها در این عکس 1 ژانویه 2006 در فیلادلفیا عقاب فیلادلفیا را در فیلادلفیا شکست دادند.  تیلور که در 26 نوامبر 2007 در محل اقامت خود در فلوریدا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، پس از مرگ در 18 دسامبر 2007 به عنوان تازه کار NFL Pro Bowl انتخاب شد.

امنیت واشنگتن ردسکینز شان تیلور دست خود را برای قدردانی از طرفداران پس از شکست Redskins در فیلادلفیا ایگلز در فیلادلفیا در این عکس 1 ژانویه 2006 بالا می برد. تیلور که در 26 نوامبر 2007 در محل اقامت خود در فلوریدا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، پس از مرگ در 18 دسامبر 2007 به عنوان تازه کار NFL Pro Bowl انتخاب شد.
(REUTERS / Tim Shaffer / Files)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“ما قصد داشتیم آخر هفته پیش از شروع فصل با همکاری شان تیلور و به عنوان بخشی از فعالیت های آخر هفته فارغ التحصیلان خود از شان تیلور ادای احترام کنیم. … از طرفداران عذرخواهی می کنیم که مایلند اطلاعات بیشتری داشته باشند و همچنان راههای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. طرفداران ما چگونه میراث شان تیلور را در ماه آینده جشن خواهیم گرفت. “

دیدگاهتان را بنویسید