وابستگی به غرب موجب تفرقه می شود/ هدف دشمن براندازی حقیقت انقلاب است


وی ادامه داد: دشمنان در صددند تا مانع استقلال، پیشرفت و خودکفایی ایران شوند زیرا با تکیه بر آنها منافعی را که کشور ما برای آنها به ارمغان آورده است از دست می دهند و مردم سایر کشورها نیز از آنها الگوبرداری می کنند. و استقلال.” از سوی دیگر، انقلاب اسلامی ما مردم را از نظر دینی و ایمانی به سوی خدا سوق داده است و بر اساس آیه قرآن دشمنان همواره برای دفع مردم با ما خواهند جنگید. دوری از دین

امام جمعه یزد با اشاره به تحریم های دشمن گفت: اعمال این تحریم ها برای جلوگیری از رشد و توسعه ایران و جلوگیری از ساخت بمب اتم است. و نتوانست روی پای خود بایستد.

سخنگوی مقام معظم رهبری در استان یزد گفت: عده ای از روی نادانی می خواهند با آمریکا رابطه داشته باشند و به غرب تکیه کنند اما در نتیجه این وابستگی کشور دچار هرج و مرج می شود و بیکاری جوانان به دیگران وابسته است.

آیت الله ناصر با توکل به خدا و تکیه بر باطن، با بیان اینکه می توان در دنیا و بهشت ​​سعادتمند بود، ادامه داد: غرور هیچ وقت تمام نمی شود.

وی گفت: امام خمینی (ره) و علمای دین برای رسیدن به این انقلاب و براندازی استکبار کشور و استقرار حکومت خداوند بر کشور بسیار زحمات زیادی کشیده اند، پس باید به توصیه مقام معظم رهبری توجه کنیم و نگذاریم. انقلاب هویت معلق است.” تشدید و جلوگیری از رسیدن دشمن به هدف خود برای براندازی حقیقت انقلاب.

امام جمعه یزد گفت: مسئولان باید برای رسیدن به خودکفایی در کار جهادی در همه عرصه ها، رفع مشکلات معیشتی و مالی، کنترل و مقابله با گران فروشی ها و اقامه حکومت خدا، حقیقت انقلاب عدالت، تلاش کنند. ، حکومت با استقلال و خودکفایی است تا هیچ یک از توطئه های دشمن به نتیجه نرسد.

پایان پیام/