هیچ بدخواهانه ای پاسخ داده نمی شود/ با توقیف دو تانکر به سرقت یک تانکر پاسخ خواهیم دادساعت: 23:28
تاریخ انتشار: 1401/03/30
کد خبر: 1877413

سردار تنگسیری با بیان اینکه جمهوری اسلامی شرارت های دشمن را نادیده نمی گیرد، گفت: با حمایت همه جانبه ملت ایران، نیروهای ما رودرروی دشمن قرار می گیرند و بی کفایتی دشمن در عملیات های ما مشهود است. “

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه عصر امروز در مراسم تجلیل از 75 شهید مدافع حرم جامعه عشایری کشور اظهار داشت: کمک به اسلام و ولایت فقیه فصلی ساده از وصیت نامه شهداست.

وی گفت: اگر همه با هم در راه اسلام بایستیم و گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم وعده الهی محقق می شود و کمر دشمنان را می شکنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: دشمن به دشمنی خود ادامه می دهد و هرگز راهی برای ما باز نمی کند، بدانید که باید روی پای خود بایستیم.


ثنگسیری در تشریح برخی از عملیات های مهم نیروی دریایی ارتش گفت: در هر لحظه از عملیات جز خدا هیچ کس را ندیدیم و حضور ارواح مطهر شهدا را تجربه کردیم.

وی گفت: نیروهای ما با حمایت همه جانبه ملت ایران در مقابل دشمن قرار گرفته اند و بی کفایتی دشمن در عملیات ما مشهود است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: سربازان گمنام ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و امام خمینی (ره) جان خود را فدای امنیت ایران اسلامی می کنند.

ثنگسیری با بیان اینکه جمهوری اسلامی مایه امیدواری ملت های استقلال طلب جهان است، گفت: جمهوری اسلامی امروز به دنبال این است که رسانه های متخاصم این صدا را نشنوند.

وی گفت: شنیدن سلام فرمانده از سراسر جهان و خواندن این آهنگ به زبان های مختلف گواه این استدلال است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: جمهوری اسلامی از شر دشمن چشم پوشی نمی کند، یک نفتکش از ما گرفته می شود، دو نفتکش می گیریم تا یونانی ها و دیگران بدانند حق ندارند به ایران بی احترامی کنند.

ثنگسیری با بیان اینکه شهدا حماسه ای آفریدند که برای کشور ایران عزت به ارمغان آوردند، گفت: ارواح پاک شهدا پاسدار انقلاب بودند و عزت آنها دشمن را به وحشت انداخت.

وی با اشاره و یادآوری رشادت ها و رشادت های عشایر کوچ نشین پکن خاطرنشان کرد: عشایر عشایر در زمان محاصره آبادان تمامی امکانات خود را فراهم کردند و با سلاح و لباس در میدان جنگ حاضر شدند و با دست خالی دلیرانه به جنگ پرداختند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان گفت: من در مقابل مردم پرشور ایران و خانواده معظم شهدا مانند یک سرباز هستم و همه ما به سربازان و خون شهدا افتخار می کنیم.

پایان پیام/