هیپنوتیزم – کلید پاک کردن الگوهای افکار منفی

آیا شما یک تفکر منفی هستید؟ وقتی مردم نظرات خود را بیان می کنند، نظر می دهند یا از شما سوال می پرسند، آیا اولین فکر شما منفی است؟ آیا همیشه به دنبال چیز بد کسی یا موقعیتی هستید؟ احتمالاً شما این الگوهای فکری منفی را در کودکی ایجاد کرده اید. این الگوهای فکری منفی هستند که شما را از رسیدن به پتانسیل کامل و شاد بودن باز می دارند. کلید پاک کردن چنین الگوهای فکری منفی را می توان از طریق هیپنوتیزم یافت.

هیپنوتیزم روشی برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه شماست. این به شما امکان می دهد الگوهای افکار منفی را پاک کنید و آنها را با الگوهای مثبت جایگزین کنید. ممکن است حتی متوجه نباشید که این الگوها را دارید. آنها را می توان آنقدر در ضمیر ناخودآگاه شما دفن کرد که حتی نمی دانید آنجا هستند. بگذارید برای شما مثالی بزنم. فرض کنید وقتی کودک بودید والدین یا خواهر یا برادرتان هر روز شما را احمق خطاب می کردند. در ابتدا ذهن شما آن پیام را رد می کند و می گویید که احمق نیستید. بعد از چند روز که احمق خوانده می‌شوید، شروع به این سوال می‌کنید که آیا احمق بودید یا نه. بعد از چند روز دیگر بالاخره به این باور می رسید که واقعاً احمق بودید. وقتی به این نقطه رسیدید، آن فکر منفی در ضمیر ناخودآگاه شما جاسازی می‌شود. پس از آن زندگی خود را با احمقانه رفتار کردن و انجام کارهای احمقانه طی می کنید زیرا این الگوی فکری در ضمیر ناخودآگاه شما جاسازی شده است. اینگونه است که منفی گرایی می تواند به بخشی از زندگی شما تبدیل شود – هم در افکار و هم در اعمال شما.

حال اگر تشخیص داده اید که یک تفکر منفی دارید، یا مشکوک هستید که الگوهای فکری منفی در ضمیر ناخودآگاه شما جاسازی شده است، به شدت توصیه می کنم به دنبال یک روانشناس خوب باشید که هیپنوتیزم درمانی می کند. او می تواند به شما کمک کند تا این افکار را پاک کنید و متوجه شوید که شما آن چیزی نیستید که ضمیر ناخودآگاه به شما گفته است. با انجام این کار، می توانید بر بسیاری از موانع زندگی خود از جمله اعتیاد خود غلبه کنید. اگر وقت یا پول کافی برای مراجعه به روانشناس را ندارید، می توانید فایل های صوتی هیپنوتیزم زیادی را به صورت آنلاین پیدا کنید که می توانید دانلود کنید. من واقعاً می خواهم که شما خوشحال باشید، پس چرا هیپنوتیزم را امتحان نکنید. چه چیزی رو مجبوری از دست بدی!

رژیم لاغری سریع