هیپنوتیزم ساده برای کاهش وزن و اختلالات خوردن – نتایج سریع و دائمی

من به هیپنوتیزم علاقه مند شدم، زیرا هوس اجباری برای شیرینی و غذای ناسالم داشتم. من سالها با این مشکل دست و پنجه نرم کردم. من چند روش را امتحان کردم: انواع مختلف رژیم غذایی، تغییر عادات غذایی، روتین های مختلف تغذیه، رژیم های ورزشی قدرتمند. هیچ یک از این رویکردهای مبتنی بر اراده برای من برای همیشه کارساز نبود. من شروع به تحقیق در مورد هیپنوتیزم کردم. بازخوردهای مثبت زیادی دیدم، بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم

از طریق هیپنوتیزم از شر مشکلم برای همیشه خلاص شدم. راحت تر از چیزی بود که تصورش را می کردم. هیچ احساس محرومیتی را تجربه نکردم. کم کم روال غذا خوردن سالم، تمیز، غذایی طبیعی و حتی لذت بخش شد! به عنوان یک عارضه جانبی مثبت، چند پوند اضافه وزن کم کردم، بدون هیچ مشکلی و به وزن مورد نظرم رسیدم.

هیپنوتیزم چیست و چگونه کار می کند

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهنی است و ما صدها بار در زندگی روزمره حالت هیپنوتیزمی را تجربه می کنیم. هر زمان که ما هر کاری را به صورت خودکار انجام می دهیم، مانند رانندگی در یک جاده آشنا، دوش گرفتن، درست قبل از اینکه شب به خواب برویم! در طول یک جلسه هیپنوتیزم با هیپنوتیزم، فرد یک آرامش عمیق و خوشایند، خواب آلودگی خفیف را تجربه می کند، در حالی که در کنترل کامل است، حتی اگر بسیار آرام باشد. ضمیر خودآگاه آرام می شود و منحرف می شود و به ضمیر ناخودآگاه این امکان را می دهد که فعال شود و به پیشنهادات مثبت باز شود. امروزه علم به طور کامل در مورد هیپنوتیزم تحقیق کرده است. ثابت شده است که در طول هیپنوتیزم، شفا و ادغام قدرتمندی در مغز رخ می دهد که به وضوح از طریق MRI، EEG (الکتروآنسفالوگرام) و MEG (مگنتو-انسفالوگرام) دیده می شود. هیپنوتیزم درمانی اغلب در زمینه های سنتی غربی، پزشکی و روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرد و هیپنوتیزم درمانی حرفه ای می تواند با پزشکان تغذیه، پزشکان پزشکی، روانپزشکان همکاری کند تا نتایج بیشتر و بهتری داشته باشد.

چگونه باورهای نادرست ناخودآگاه می توانند روند زندگی شما را تعیین کنند

ما یک هوش خودآگاه و یک هوش ناخودآگاه داریم. ذهن خودآگاه مسئول تفکر، منطقی کردن، تجزیه و تحلیل، منطق است. از طرف دیگر ناخودآگاه اصلا منطق نیست، منبع تخیل، احساسات و عواطف شماست. ناخودآگاه تمام تجربیات زندگی قبلی ما، تمام خاطرات ما، همه چیزهایی که تا به حال شنیده یا دیده‌ایم و همچنین احساس و درک ما از هر تجربه را ثبت می‌کند. این بخشی از ذهن است که تمام عملکردهای خودمختار بدن را کنترل می کند، مانند ضربان قلب، تنفس، فرآیند هضم، گردش خون، عملکرد کبد و غیره. ضمیر ناخودآگاه همیشه در پس زمینه فعال است و بیشتر کارهای ما را اداره می کند. زندگی روزانه. هوش ناخودآگاه ما همه رفتارها، نگرش ها و اعمال ما را کنترل می کند، تجزیه و تحلیل نمی کند، خوب یا بد را تشخیص نمی دهد. بیشتر کارهایی که ما انجام می دهیم محصول ضمیر ناخودآگاه است. تمام ایده ها، اطلاعات، افکاری که ما از دوران کودکی به طور خودکار در ضمیر ناخودآگاه ذخیره کرده ایم، یک سیستم اعتقادی را تشکیل می دهند.

این مجموعه از باورها، به نوبه خود، به هدایت افکار، احساسات و اعمال شما، تولید الگوهای رفتاری فعلی شما پایان می دهد و در نهایت، واقعیت فعلی شما را ایجاد می کند. وقتی بچه بودید والدینتان، معلمانتان، مربیان دینی شما، همه منابع اطلاعاتی بودند. شما به آنها اعتماد داشتید. هرچه می گفتند باور کردی، حتی اگر دروغ باشد. در آن سنین پایین نمی‌توانید تمام اطلاعاتی را که دریافت کرده‌اید فیلتر کنید. در واقع، از زمانی که به دنیا آمدید، تا زمانی که 7 ساله بودید، مغز شما در حالت هیپنوتیزم سبک بود، زیرا مغز منطقی هنوز رشد نکرده بود. اگر مادرت به تو می گفت: «اسفناج برایت خوب است»، او را باور کردی. و بنابراین، اگر والدینتان به شما بگویند که شما مهم نیستید، به اندازه کافی باهوش نیستید، استعداد ندارید، آنها را نیز باور کرده اید. سپس در نهایت، پس از شنیدن این ایده های نادرست بارها و بارها، آنها تقویت شدند و در ناخودآگاه ریشه دوانیدند و یک برنامه نویسی نادرست و منفی ایجاد کردند.

این شرطی شدن دائماً بر زندگی، تصمیمات و اعمال افراد تأثیر می گذارد، بدون اینکه آنها از آن آگاه باشند. بنابراین، حتی اگر آگاهانه بدانید که چه کاری باید انجام دهید، برای ایجاد تغییرات مثبت، برخی برنامه‌های محدودکننده و منفی ناخودآگاه در نتایج اهداف شما اختلال ایجاد می‌کنند، موفقیت و رفاه شما را خراب می‌کنند. به عنوان مثال، در سطح آگاهانه، شما یک آرزوی قوی برای رسیدن به یک هدف مثبت یا ایجاد یک تغییر مثبت دارید. شما شروع به انجام اقدامات درست برای رسیدن به آن می کنید. از سوی دیگر، باورهای محدود کننده ناخودآگاه شما ممکن است سیگنال پنهانی را پخش کنند که برخلاف آن آرزو است.

نیت های آگاهانه و پیام های ناخودآگاه شما، در این مورد، مطابقت ندارند، اما در تضاد هستند. به سادگی، آنها هدف یکسانی ندارند! می توانید ناخودآگاه را با هارد درایو رایانه و باورهای محدود کننده خود را با نرم افزار نصب شده در آن مقایسه کنید. برای پخش موسیقی خود، Media Player نصب شده در هارد دیسک را باز کرده و اجرا کنید. نسخه فعلی پخش کننده، اغلب ثابت می ماند و مشکلاتی را ایجاد می کند. بنابراین تصمیم می گیرید موسیقی خود را از طریق آخرین نسخه Media Player که هنوز نصب نکرده اید پخش کنید. شما تلاش می کنید، اما بارها و بارها شکست می خورید. این غیر ممکن است، زیرا شما هرگز نمی توانید موسیقی خود را با استفاده از نرم افزاری که در هارد دیسک وجود ندارد پخش کنید. بنابراین، نسخه قدیمی Media Player فایل های موسیقی شما را بارها و بارها اجرا می کند!!! در مورد من، تمام اقداماتی که قبلا برای التیام هوس غذایی انجام داده بودم، جواب نداد، زیرا با استفاده از اراده، اعمال نظم و انضباط سخت و مقاومت سعی در حل این مشکل داشتم.

اینها کارکردهای ذهن شناختی است که حتی اگر باهوش باشد، تنها 5 درصد از قدرت ذهن را در اختیار دارد. ضمیر ناخودآگاه، از سوی دیگر، 95 درصد از قدرت را دارد و در 95 درصد مواقع افکار و اعمال ما را اجرا می کند. شرطی سازی نادرست من غذای سالم را با رنج و محرومیت و غذای ناسالم را با لذت و پاداش مرتبط می کند. بنابراین ضمیر ناخودآگاه من بارها و بارها زنگ هشدار خود را به صدا در می آورد تا از بروز هر گونه تجربه دردناکی جلوگیری کند و تغییرات مثبت را بارها و بارها خراب کند.

تغییر شرطی سازی کاذب و محدود کننده ناخودآگاه، جایگزینی چندین سال تفکر منفی، تنها با داشتن اراده برای انجام این کار، یا با استفاده از نیروی اراده و ضمیر خودآگاه، کار آسانی نیست. ناخودآگاه بسیار قوی تر و سرسخت تر از ذهن خودآگاه است. بنابراین در نهایت، همیشه برنده نبرد است. حقایق علمی بیان می کنند که ضمیر ناخودآگاه می تواند حدود 400 میلیارد بیت اطلاعات در ثانیه را پردازش کند، در حالی که ضمیر خودآگاه می تواند تنها 4 هزار بیت در ثانیه را پردازش کند!

از طریق هیپنوتیزم می توان نرم افزارهای بی فایده قدیمی را که باعث از کار افتادن رایانه شما (ناخودآگاه) می شود حذف کرد و نرم افزار جدیدی را نصب کرد که به شما اجازه می دهد برنامه مورد نظر خود را اجرا کنید. هیپنوتیزم به شما این امکان را می دهد که شرطی سازی منفی خود را به طور دائم تغییر دهید و آن را با یک الگوی باور صحیح و سالم جایگزین کنید، که با نیات آگاهانه شما هماهنگ است و آرزوهای آگاهانه را با باورهای ناخودآگاه سالم همسو می کند. تنها با رسیدن به این همسویی است که به شما امکان می دهد اهداف خود را با موفقیت نشان دهید. تنها از طریق تغییرات دائمی مثبت و سالم در ضمیر ناخودآگاه خود است که موفق خواهید شد به تغییرات دائمی و مثبت در زندگی خود برسید!

رژیم لاغری سریع