هووی مندل علت خرابی وی را توضیح می دهد و به شوخی می گوید “به طور خصوصی دیگر نمی تواند به استارباکس بیفتد”


هاوی ماندل کل این مشکل را که در آن نامش در سرفصل هایی منتشر شد توضیح می دهد که او در استارباکس در لس آنجلس “بیهوش” شده است ، که به گفته او به دلیل کم آبی بدن اتفاق افتاده است.

قاضی 65 ساله “America’s Got Talent” در پادکست “Howie Mandel Do Stuff” به دخترش جکلین شولز ملحق شد و ابتدا این واقعیت را که نمی تواند در آرامش “بیهوش” شود ، به طنز کم رنگ جلوه داد.

“اول از همه ، این دنیا به کجا رسیده است که در استارباکس دیگر نمی توانید به طور خصوصی از حال بروید؟” ماندل درست به سمت در رفت.

شولتزو توضیح داد: “من کم آب شده بودم. چند روز پیش کولونوسکوپی کردم.” “آنها شما را خالی می کنند. شما یک نوشیدنی می خورید و آن را خالی می کنید – می دانید که من اساساً تمام شب اسهال داشتم.”

“AGT” JUDGE HOWIE MANDEL می گوید پس از رفتن به STARBUCKS ، فوراً به بیمارستان ، “خوب است”

مجری “معامله یا بدون معامله” ادعا کرد که این روش باعث کم آبی بدن او شده و “از لحظه ای که از کولونوسکوپی بیدار شدم ، رفتم و کار کردم.”

ماندل رویدادهای هفته خود را که منجر به بیهوشی عمومی شد ، با جزئیات بیشتری شرح داد و به شوخی گفت که بخشی از دلیل بیهوشی او قیمت برچسب دریچه ماکیاتا است که او سفارش داده است و توضیح داد که او به ندرت آب می نوشد و از قهوه جان می گیرد. آنها به من گفتند و کافئین ، که همچنین کم آبی بدن را بدتر می کند. “

MANDEL HOWIE در زندگی با OKM و TESECA باز می شود ، کمدی به آنها کمک می کند

شولتز گفت که در ابتدا نگران پدرش بوده است تا اینکه مادرش عکسهای کاملاً واضح و روشن تابلو را نشان داد که مردی طاس را شبیه به ماندلا نشان می داد ، که در نهایت به عنوان آتش نشان پاسخ داد.

“این شبیه یک آتش نشان واقعاً هیجان زده ، جوان و طاس است و ظاهری سالم دارد و آنها گفتند این شما هستید. من فکر می کردم ، خوب ، من حتی آنقدر نگران نیستم زیرا این پسر خوب به نظر می رسد!” ماندل از این فرصت استفاده کرد و ماندل اضافه کرد: “من تا زمانی که شما تماس نگرفتید نمی دانستم! این یک آتش نشان تیر قرمز است. او با عینک آفتابی خود نشسته و آماده رفتن به بیمارستان است!”

چهارشنبه ، ماندل توییت کرد او پس از این حادثه هولناک “خوب” بود و از پزشکان و کسانی که از طرف او با او تماس گرفتند تشکر کرد.

“AGT” JUDGE HOWIE MANDEL از کروناویروس می ترسد وقتی “نه تنفسی”

او نوشت: “من در خانه هستم و وضعیتم بهتر است. من دچار کم آبی شده بودم و قند خونم پایین بود.” “من از پزشکان و پرستاران بزرگی که مراقبت خوبی از من داشتند قدردانی می کنم. از همه کسانی که جلو آمدند متشکرم ، اما من خوب هستم!”دیدگاهتان را بنویسید