هودیا – چه مدت طول می کشد تا شروع به کار کند؟

از آنجایی که هودیا گوردونی یک ماده گیاهی کاملاً طبیعی است، مانند داروهایی که هر بار برای همه یکسان طراحی شده اند، کار نمی کند. شیمی بدن هر فرد کمی متفاوت است و واکنش هر فرد به گیاهان متفاوت است. ممکن است قبل از شروع کار روی شما زمان ببرد.

برخی از افراد دریافته اند که از همان لحظه اول که هودیا مصرف می کنند، نیازهای غذایی آنها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. برخی دیگر قبل از اینکه نتیجه را ببینند باید یک هنگ دو کپسول در روز به مدت یک ماه کامل مصرف کنند. رژیم گیرندگان گزارش کرده اند که پس از مصرف هودیا برای چندین ماه، باید دوز مصرفی را افزایش دهند تا قدرت مورد نیاز را به دست آورند. و در همان پره، برخی متوجه شده اند که یک قرص اشتهای آنها را برای چند روز سرکوب می کند.

می بینید که هیچ دوز یا برنامه ای جهانی وجود ندارد. شما باید ببینید چه چیزی برای شما کار می کند. نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که hoodia gordonii اشتهای شما را کاهش می دهد و وزن کم می کنید. اما باید به مرور زمان آن را مصرف کنید. تسلیم نشو این یک اشتباه بزرگ خواهد بود.

ما موارد زیر را پیشنهاد می کنیم:

1. مطمئن شوید که محصول را یک آزمایش صادقانه انجام می دهید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا برای شما مفید است یا خیر، یک بطری پر مصرف کنید. هودیا اثر بسیار ظریفی دارد زیرا هیچ محرکی وجود ندارد، بنابراین شما چیزی را احساس نخواهید کرد. در حالی که سایر محصولات رژیمی قلب شما را تسریع می کنند یا باعث مشکلات گوارشی می شوند، شما حتی نمی دانید که هودیا مصرف کرده اید. (به جز اینکه هوس گرسنگی شما برطرف شده است.)

2. سعی کنید دوزهای خود را تغییر دهید تا بفهمید چه چیزی برای شما مناسب است. هر فردی میزان جذب متفاوتی دارد. دوز معمول 1 کپسول صبح و 1 کپسول بعد از ظهر حدود 1 تا 2 ساعت قبل از غذا می باشد. ممکن است بخواهید در 3 روز اول با 2 کپسول در صبح و 2 کپسول بعد از ظهر شروع کنید. اگر در روز اول متوجه شدید که هودیا از قبل اشتهای شما را کاهش می دهد، می توانید دوز کمتری را کاهش دهید.

3. اگر متوجه شده اید که به ندرت در طول روز گرسنه هستید اما در شب پرخوری می کنید، از دوز روزانه صرفنظر کنید و ببینید که آیا فقط یک کپسول در بعد از ظهر مشکل شما را حل می کند یا خیر. یا یکی را بعد از ظهر و یکی را عصر مصرف کنید. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که گرسنه از خواب بیدار می شوند، هودیای خود را در هنگام برخاستن مصرف کنید.

4. تقویم خود را علامت بزنید تا بدانید چه زمانی مصرف هودیا را شروع کردید. نگران احساس خود یا کاهش وزن خود نباشید. سعی کنید از فکر کردن به گرسنگی خودداری کنید؟ در بسیاری از موارد ممکن است احساس گرسنگی کنید اما متوجه شوید که به اندازه قبل غذا نمی‌خورید. شما سریعتر “پر می شوید”.

5. سعی کنید حداقل به مدت 2 هفته خود را وزن نکنید. تماشای ترازو یک عادت بد است زیرا نوسان روزانه وزن شما طبیعی است. برای شما آسان است که فریب بخورید و فکر کنید ضرر نمی کنید و دلسرد شوید. به یاد داشته باشید، ممکن است شما یکی از افرادی باشید که باید قبل از شروع به کار هودیا یک ماه یا بیشتر روی آن بمانید. این اشتباه را مرتکب نشوید که فکر کنید اگر ظرف چند روز جواب نداد، نمی‌توانید. حتی قبل از شروع، خود را شکست ندهید.

6. زمانی که هر روز هودیا مصرف می کنید، 60 روز منظم به خود بدهید. مطمئن شوید که روزها را نادیده نگیرید یا دوز را تغییر ندهید. این دوره آزمایشی خود را در نظر بگیرید تا ببینید آیا کار خواهد کرد یا خیر. قبل از اینکه این دو ماه تمام شود، می‌شنوید که نظر مردم در مورد زیبایی ظاهری شما را می‌شنوند.

وقتی روی ترازو پرش می کنید، شگفت زده خواهید شد. یکی از بزرگترین بازده ها این است که نه تنها عالی به نظر می رسید، بلکه متوجه خواهید شد که در واقع از دست دادن آن آسان بود.