هنگامی که ایالت پذیرش درخواست های جدید را متوقف کند ، صندوق کارگران نیویورک مستثنی می شود


بودجه 2.1 میلیارد دلاری کمک های دولتی به کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این همه گیری تقریباً تمام شده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرتی مانند بیکاری یا بیماری همه گیر واجد شرایط برنامه های دیگر نیستند کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا به نزدیک به 120،000 نفر که از زمان معرفی وزارت کار در تابستان امسال ثبت نام کرده اند و بیشتر منتظر درخواست ها هستند ، پرداخت کرده است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، این صندوق بیش از 2 میلیارد دلار تا پایان ماه اکتبر پرداخت خواهد کرد.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید از جوامع مهاجر برای بهبودی خود حمایت کنیم ، بنابراین از روز اول کار ، من متعهد شدم که این کار را تا آنجا که ممکن است برای نیویورکی هایی که به آن نیاز دارند آسان کنم.”

هوچول وعده داده است که در اولین هفته ریاست جمهوری تصویب برنامه ها و پردازش پرداخت ها را تسریع می کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر کشور برای افزایش آگاهی از برنامه و آموزش آنها در مورد درخواست به صندوق کارگران مستثنی همکاری کرد.

تقریباً به همه متقاضیان تأیید شده حداکثر 15600 دلار بودجه تعلق گرفت.

برای به دست آوردن این بودجه ، متقاضیان باید ثابت کنند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بوده اند (و خواهند بود) و آنها حق بیکاری یا کمک های دیگر را ندارند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 ، حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را به دلیل همه گیری از دست دادند.

طرفداران می گویند که کاهش سریع صندوق کارگران محروم ، وسعت نیازهای سراسر کشور را ثابت می کند. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر کشور می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از ائتلاف کارگران صندوق مستثنی گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از اولین افتتاح آن به پایان رسید نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “باید از دولت هوچول برای جمع آوری سریع بودجه تقدیر کرد – و اکنون زمان پایان کار است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر صدور حکم هستند. حتی به همه کارگرانی که 23 روز برای به دست آوردن این صندوق شجاعانه گرسنگی کشیدند تقاضای درخواست داده نشد. “

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل سیاسی باز” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به برقراری ارتباط و درخواست وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر کشور برای به دست آوردن اسناد لازم ، به ویژه از سوی کنسولگری ها که ماه ها با تاخیر روبرو هستند ، کار می کردند.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم کارگران سرد نباشند. به منظور همکاری با فرماندار و قانونگذار کشور برای اطمینان از دسترسی کامل و عادلانه به کارگران مستثنی در سراسر کشور. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند نیز خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

سناتور در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده واجد شرایط برای مزایای درجه 1 ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهنده را به طور ناعادلانه شامل نمی شود و تعداد زیادی از کارگران ، به ویژه در ایالت ها ، نتوانسته اند شرکت کنند.” کوئینز جسیکا راموس. ما برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی به بودجه اضافی نیاز داریم. “

کارمن دی لا رزا ، نماینده مجمع ، در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران محروم ناشی از درد و رنجی است که ما در اوج همه گیری کووید -19 در جوامع خود شاهد بودیم.” “ما دیدیم که نیاز به کمک مالی برای کارگرانی که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند چقدر فوری است.”

دیدگاهتان را بنویسید