همین امروز وزن کم کنید!

البته ما می خواهیم هر چه زودتر وزن کم کنیم. اگر بتوانیم می خواهیم فردا به زندگی جدید خود ادامه دهیم. هر چه زودتر بخش بزرگی از برنامه کاهش وزن خود را برداریم، به آن نمونه فیزیکی ایده آلی که در ذهن خود تصور کرده ایم، نزدیک تر می شویم. اقداماتی وجود دارد که باید انجام دهید تا زودتر شروع به کاهش وزن کنید، اما همچنین باید مطمئن شوید که تمام این کارها را تا حد امکان سالم انجام می دهید. گرسنگی دادن به خود برای چند روز برای از دست دادن چند پوند راه حل نیست. همچنین رژیم غذایی تمام نارنگی یا رژیم غذایی تمام گیاهان تخم مرغ نوشدارویی نیست. از عقل سلیم استفاده کنید و شروع خوبی خواهید داشت. با این حال، هنوز راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید سفر خود را به شیوه‌ای درست شروع کنید.

بارها این جمله را شنیده اید و ناباورانه سرتان را تکان داده اید، اما حقیقت دارد. صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است. خوردن یک صبحانه خوب و متعادل، دستگاه متابولیسم را در بدن شما راه اندازی می کند. برای کاهش وزن باید متابولیسم خود را بالا ببرید. مطمئناً می توانید آن را با ورزش انجام دهید، اما بهترین شروع شما برای همه اینها یک صبحانه مغذی خوب است.

همیشه میان وعده های سالم در دسترس داشته باشید و در واقع آنها را بخورید. داشتن یک کیسه آجیل سویا در کشو در محل کار یک چیز است، اما اگر به اتاق استراحت بروید تا یک همکار را از آخرین دونات کتک بزنید، فایده ای ندارد. میان وعده‌های سالم در بین وعده‌های غذایی، متابولیسم را بالا نگه می‌دارد و همچنین به جلوگیری از اضافه بار ناهار یا شام کمک می‌کند. اگر به طور کلی از میان وعده ها صرف نظر می کنید، این می تواند دو پیامد منفی داشته باشد. یکی، ممکن است متابولیسم شما را کند کند. دوم، ممکن است بیشتر در اواسط روز یا شام کالری بیشتری بخورید. هر دو برای برنامه مدیریت وزن شما مناسب نیستند.

اوه بله، آن دم سرد واقعاً خوب به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خوب، آیا می‌دانستید که الکل، حتی آبجوهای سبک، بسیار پرکالری هستند؟ به‌علاوه، آن دسته از جفت‌هایی که می‌خورید در حالی که چند تا سرد را می‌ریزید، با عجله به آن بسته کالری اضافه می‌کنند. تحقیقات نشان می دهد که الکل به عنوان یک سم در بدن دیده می شود. کبد تمام پردازش کالری را تا زمانی که از شر الکل خلاص شود متوقف می کند. نتیجه؟ چیزی که در حین نوشیدن چند آبجو می خورید، نمی سوزد و به احتمال زیاد به دور کمر شما می رسد. روده آبجو، کسی؟

کنترل بخش هنوز هم یکی از بهترین متحدان شماست. شما نیازی به خوردن سیب زمینی سرخ کرده خرما یا همبرگر فرزندتان ندارید که او نمی خواست. قبل از شروع، میزان غذایی که می خورید را درک کنید. حتی اگر مجبور هستید از طریق درایو عبور کنید، قبل از صحبت کردن در جعبه فکر کنید. به جای همبرگر سه گانه فوق العاده، یک غذای بچه چطور؟ شما هنوز ساندویچ و کناره های مورد نظر خود را در اندازه کوچکتر دریافت می کنید.

فرصت های زیادی برای ما وجود دارد که برنامه کاهش وزن خود را بلافاصله از پای راست شروع کنیم. هنگامی که راه خود را به سوی یک زندگی جدید آغاز می کنید، به برخی از این ایده ها فکر کنید.