هموزون و متابولیسم – اثرات مکمل هموزون بر کاهش وزن!

مکمل هموزون محصولی است که دست به دست هم با آب لیمو (یا هر آب اسیدی دیگر) از طریق آزاد کردن اکسیژن به دستگاه گوارش، تحریک عضلات اطراف آن و رهاسازی هرگونه سموم و باقیمانده های انباشته شده، کار می کند.

حالا ممکن است تعجب کنید “این شایعات در مورد اکسیژن و سم زدایی چه ربطی به متابولیسم و ​​کاهش وزن دارد؟”

ساده است: دستگاه گوارش سم زدایی شده باعث جذب سریعتر و کارآمدتر مواد مغذی می شود.

زمانی که مجرای روده‌تان پر از سموم است که در طول سال‌ها تجمع کرده‌اند، باید آن را تمیز کنید. بدن شما می‌تواند سلول‌هایی را که مجرای گوارشی شما را پوشش می‌دهند، برای جبران آن تبدیل کند، اما مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی موجود در اکثر غذاها امروزه برای بدن ما بسیار زیاد است. این منجر به تجمعی می شود که در بالا ذکر شد، و این تجمعات متعاقباً مانع از جذب سریع و کارآمد مواد مغذی موجود در غذا توسط بدن شما می شود.

حتی اگر رژیم غذایی سالمی داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید، ممکن است سال‌ها طول بکشد تا بارقه‌ای از امید به کاهش وزن را مشاهده کنید.

اینجاست که مکمل های غذایی هموزون نقش بسیار مهمی دارند: تسهیل سم زدایی. هنگامی که دستگاه گوارش شما از مدفوع و سموم باقی مانده پاک شد، می تواند به سرعت مواد مغذی را جذب کند. این افزایش سرعت جذب به بدن شما اجازه می دهد تا مواد مغذی را سریعتر از سوخت بسوزاند و این فرآیند سوزاندن به عنوان “افزایش متابولیسم” شناخته می شود.

همانطور که برنامه های کاهش وزن متعدد موثر می شوند، افزایش متابولیسم نیاز به افزایش منبع انرژی دارد. سپس چربی ذخیره شده در بدن شما به منبعی ایده آل برای بدن شما برای دریافت سوخت تبدیل می شود.

سم زدایی نه تنها شما را قوی و سالم نگه می دارد، بلکه متابولیسم بدن خود را نیز افزایش داده و در نتیجه وزن کم می کنید. به این ترتیب هموزون بر متابولیسم و ​​کاهش وزن شما تأثیر می گذارد.

رژیم لاغری سریع