همه چیز درباره Irvingia Gabonesis

Irvingia Gabonensis نسلی از درختان آسیای جنوب شرقی و آفریقایی متعلق به خانواده Irvingiaceae است. معمولاً به آن “آگبونو” یا “انبه آفریقایی” می گویند و دانه های انبه مانند را به صورت فصلی تولید می کند. انبه آفریقایی توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان یک عنصر کاهش وزن انقلابی شناخته شده است، زیرا عصاره های آن از دانه ها فیبرهای محلول هستند که برای کاهش وزن ضروری هستند. از این رو، آگبونو امروزه به عنوان یکی از مواد معروف برای کاهش وزن در نظر گرفته می شود.

انبه آفریقایی به ناچار نقش مهمی در تحول در طب سنتی، تغذیه و اقتصاد در غرب آفریقا ایفا کرده است. سازمان ملل متحد گروهی از دانشمندان را برای مطالعه و افزایش استفاده تجاری از انبه آفریقایی به آنگولا و نیجریه فرستاد.

اگرچه چندین اثر منفی پیدا شد، Agbono به بسیاری از آفریقایی ها (از جمله ارتش بنین) کمک کرد تا بدن خود را تناسب اندام کنند. مطالعات اولیه نشان داد که مزایای انبه به عنوان یک درمان کاهش وزن هنوز کامل نشده است تا زمانی که دانشمندان و محققان خارج از آفریقا برداشت خود را انجام دهند. از آن زمان، تعدادی از مطالعات در مورد اثرات مثبت Agbono در کاهش وزن آشکار شده است.

برای افرادی که برای رسیدن به وزن مناسب تلاش می کنند ایده آل است. طیف وسیعی از مکمل های حاوی عصاره انبه آفریقایی برای ترکیب درمان کلسترول بالا در طول رژیم غذایی منظم عالی است. مطالعات اخیر نشان داده است که انبه آفریقایی می تواند جایگزینی برای توسعه سلامت گردش خون باشد. همچنین باعث از بین بردن تری گلیسیرید و کلسترول بد می شود. در واقع، انبه آفریقایی باعث حفظ کلسترول خوب و HDL می شود.

چندین تحقیق نشان داد که انبه آفریقایی دارای عوارض جانبی است. بر اساس شواهد مختلف فردی، آگبونو احتمالاً میل به غذا را کاهش می دهد. این به دلیل برخی مواد است که بالقوه برای تقویت فعالیت ضعیف لپتین هستند. مورد دوم معمولاً با کاهش اشتها یا گرسنگی همراه است. در همین حال، محققان بالینی از کامرون، جایی که انبه به طور عمده رشد می کند، نشان دادند که عصاره دانه آن ممکن است خطر ابتلا به دیابت و چاقی را افزایش دهد.

به گفته دکتر مهمت اوز، انبه آفریقایی بهینه شده با فرمول “کمپلکس فاز 3 کالری” تجمع چربی را بدون توجه به سن کاهش می دهد. اغلب از آن به عنوان “فاز 3 انبه آفریقایی” یاد می شود و در درجه اول برای هدف قرار دادن عوامل خاصی که برای افزایش و کاهش وزن مرتبط با سن ضروری هستند طراحی شده است.

مکمل های فاز 3 انبه معمولا قبل و بعد از وعده های غذایی سنگین مصرف می شوند. دوز آن نباید از سه کپسول در روز تجاوز کند زیرا ممکن است سطح گلوکز خون را کاهش دهد و منجر به ورم معده، استفراغ و سایر دردهای شکمی شود. قبل از شروع هر مکمل جدید، لطفاً با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که انجام این کار خوب است.