همه چیز درباره اسموتی های سالم برای کاهش وزن

مطمئناً اجتناب از تنقلات تجاری موجود در سوپرمارکت ها دشوار است و من فکر می کنم تنها راه حل برای این کار این است که یاد بگیرید چگونه اسموتی های سالم برای کاهش وزن درست کنید. همچنین خوب است بدانید که برخلاف میان وعده روزانه شما چگونه می تواند به کاهش وزن کمک کند. خوشبختانه درست کردن آن‌ها چندان سخت نیست و می‌توان آن‌ها را حتی با استفاده از میوه‌ها، ماست یا حتی عسل درست کرد.

اولین راه برای شروع این است که مطمئن شوید که یک مخلوط کن در خانه خود دارید. اینها خیلی گران نیستند اگرچه به ساخت و پیچیدگی بستگی دارند. یک مخلوط کن ساده می تواند آشپزخانه شما را برای مدت طولانی خدمت کند. با این حال، این خدا را تضمین می کند که کسی که دارید بتواند میوه ها و تکه های یخ را با هم ترکیب کند. به طور خلاصه به سراغ کیفیت خدا بروید.

در حین تهیه اسموتی، حتما به سراغ میوه هایی بروید که دوست دارید بخورید. میوه ها را به قطعات کوچک خرد کرده و در فریزر قرار دهید. اما همه مواد را در فریزر قرار ندهید. اگر می خواهید یک اسموتی باریک درست کنید، آن را با ماست مخلوط کنید و سپس آن را مخلوط کنید. میزان استفاده شما بر طعم اسموتی تاثیر می گذارد. از افزودن شیرین کننده ها به اسموتی خود اجتناب کنید زیرا به این معنی است که قند زیادی مصرف می کنید که برای کاهش وزن مفید نیستند.

مزیت اسموتی های سالم برای کاهش وزن این است که فقط از میوه ها استفاده می کنند. بر خلاف دیگران، آنها به تنهایی شیرین هستند و ممکن است نیازی به اضافه کردن چیزی قبل از مصرف نداشته باشند. اکثر اسموتی های خانگی نیازی به افزودن شیرین کننده به آنها ندارند و خانواده شما می توانند از آنها لذت ببرند.

اگر هنوز نمی‌دانید که چگونه به کاهش وزن کمک می‌کنند، با دقت بخوانید. میوه ها باید بخشی از یک رژیم غذایی متعادل باشند. آنها ویتامین های زیادی را در اختیار ما قرار می دهند و برخی نیز آب زیادی برای کاهش وزن در اختیار ما قرار می دهند. هنگامی که ما این اسموتی های سالم را مصرف می کنیم، به این معنی است که رژیم غذایی خود را متعادل می کنیم و در عین حال به عملکرد سیستم متابولیک خود کمک می کنیم. شکی نیست که یک اسموتی در روز به کاهش وزن کمک می کند.

باز هم، یک اسموتی به شما کمک می کند در مقابل وسوسه رفتن به سوپرمارکت برای خوردن یک میان وعده مقاومت کنید. بیشتر این تنقلات حاوی کالری بسیار بالایی هستند و در نهایت باعث می شوند وزن زیادی اضافه کنیم. به همین ترتیب ما را در معرض خطر بیماری هایی مانند دیابت و بیماری های قلبی قرار می دهند زیرا چربی اضافی عروق را مسدود می کند.

از آنجایی که این یک رژیم غذایی سالم است، مطمئن شوید که وعده غذایی روزانه خود را با اسموتی جایگزین نکنید. بدن همچنان به سایر اشکال غذا نیاز دارد زیرا آنها در رژیم غذایی و مواد مغذی رتبه متفاوتی دارند. از آنجایی که بیشتر میوه ها دارای کالری هستند، اگرچه محتوای کمی دارند، ممکن است در نهایت بیشتر از آنچه در نظر دارید اضافه کنید. با این حال، اگر یک میان وعده صبحانه را با اسموتی جایگزین کنید، خوب و خوب است زیرا به کاهش وزن شما کمک می کند.

شرط می بندم این تمام چیزی است که باید در مورد اسموتی های سالم برای کاهش وزن بدانید، ادامه دهید و برخی از آنها را آماده کنید. از آنها بسیار لذت خواهید برد