همه می‌خواهند ما متوقف شویم!ساعت: 00:50
منتشر شده در مورخ: 1401/02/20
شناسه خبر: 1837640

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی دراماتیک مقابل شهرخودرو به اظهارنظر پرداختند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در آخرین بازی هفته بیست و ششم استقلال با گل دقایق پایانی رمضانی مقابل شهرخودرو قعرجدولی به پیروزی رسید تا جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند.


در پایان این بازی بازیکنان استقلال صحبت کردند.


 


 


*چشمی: می‌توانستیم بهتر بازی کنیم


روزبه چشمی مدافع-هافبک استقلال در پایان دیدار تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: می‌دانم هواداران چه استرسی داشتند ولی توانستیم در دقایق پایانی گل بزنیم. استرس روی بازیکنان تاثیر گذاشته بود. باید خیلی بهتر از این بازی می‌کردیم. همیشه دفاع می‌کردم از تیمم ولی امروز می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. شرایط جدول روی بازی تاثیرگذار بود.


 


وی عنوان کرد: هواداران منتظر برد بودند و دوست داشتند با اختلاف پیروز شویم ولی خوشحالم که آرمان رمضانی توانست مزد تلاشش را بگیرد و یک گل مهم و ۳ امتیازی بزند.


 


مدافع استقلال درباره فاصله ۶ امتیازی با پرسپولیس گفت: هفته پیش نیز مقابل سپاهان که تیم خوبی است، مساوی کردیم ولی خیلی‌ها از نتیجه انتقاد کردند. در نیم فصل دوم نتیجه گرفتن خیلی سخت است چه برسد به هفته‌های آخر. هفته پیش ما مساوی کردیم و این هفته تیم رقیب به تساوی رسید. هفته‌های آخر سخت است ولی همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا قهرمان شویم. این ۳ امتیاز خیلی کمک کرد. تلاش می‌کنیم مقابل فولاد هم ۳ امتیاز را بگیریم و به سمت قهرمانی حرکت کنیم.


 


چشمی درباره پرونده بازیکن گابنی گل‌گهر یادآور شد: قرار شد نیم فصل دوم را فوتبالی نگاه کنیم و فوتبالی نتیجه بگیریم. یکی دو بار مفصل درباره این موضوعات صحبت کردیم. امیدوارم در زمین و بتوانیم فوتبالی نتیجه را ببینیم.


 


وی درباره اینکه چقدر امید دارد به تیم ملی برگردد، گفت: همه تمرکز من و همه بازیکنان روی باشگاه است تا بتوانیم قهرمان شویم. بعدا می‌شود درباره سایر مسائل صحبت کرد.


 


 


*حسینی: همه می‌خواهند ما متوقف شویم!


سیدحسین حسینی گلر استقلال پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: امروز واقعاً از نزدیک دیدم که تماشاگران چه استرسی را تحمل می‌کنند. خدا را شکر توانستیم بازی خیلی مهم را ببریم و به آن چیزی که می‌خواهیم نزدیکتر شویم. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است و ۴ بازی دیگر باقی مانده و ان‌شاءالله در پایان فصل جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم. باید هر بازی بهتر از بازی قبل باشیم تا امتیازات لازم را کسب کنیم و قهرمان شویم.


 


وی درباره این موضوع که مقابل شهر خودرو موقعیت زیادی هم روی دروازه رضایی ایجاد نشد، گفت: خدا را شکر که تیم گل نخورد و توانستیم بازی را ببریم.


 


حسینی درباره حاشیه‌هایی که در فضای مجازی و تشکیل کمپین‌های هواداری  عنوان کرد: خدا را شکر امسال تیم ما نتایج خوبی گرفته و همه دوست دارند تیم ما را متوقف کنند و به خاطر همین این بحث‌ها پیش آمده است.


 


 


*رمضانی: این گل روزی من بود


آرمان رمضانی پس از گلی که در دیدار استقلال مقابل شهر خودرو به ثمر رساند، اظهار داشت: این گل لطف خدا و تلاش همه بچه‌ها بود. بازی بسیار مهمی را پشت سر گذاشتیم و به این برد نیاز داشتیم که خدا را شکر به برتری رسیدیم.


 


وی با ابراز خوشحالی از اتفاقات دیدار با شهر خودرو عنوان کرد: امشب یکی از بهترین شب‌های زندگی من بود. علاوه بر اینکه گل مهمی برای باشگاهم زدم، پدرم برای اولین بار به ورزشگاه آمده بود و بازی مرا برای اولین بار از نزدیک تماشا می‌کرد. این گل را به او تقدیم می‌کنم.


 


مهاجم استقلال در این خصوص که لقب تعویض طلایی به او تعلق گرفته است، گفت: شما لطف دارید. بازی گره خورده و این گل روزی من بود.


 


 


*غفوری: دم بچه‌ها گرم!


وریا غفوری کاپیتان استقلال پس از برتری استقلال مقابل شهرخودرو اظهار داشت: دم همه بچه ها گرم که توانستند سه امتیاز را بگیرند.


 


وی در مورد اینکه از هواداران می‌خواست تیم را تشویق کنند، گفت: بله، چون تیم‌مان جوان است و به انرژی هواداران نیازی داریم که که بچه ها هل بدهند.


 


کاپیتان استقلال در مورد اینکه جام را در پایان فصل بالا می‌برد، گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد و هواداران به چیزی که لایقش هستند، برسند.


 


انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع