همه افتخارات ملت با حمایت مردم به دست آمد/ آمریکا همچنان هیچ غلطی نمی کندساعت: 14:35
تاریخ انتشار: 1401/03/15
کد خبر: 1843770

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز همه افتخارات کشور با حمایت مردم و کشور محقق شده است. قطعا مشکلات مالی حل خواهد شد.»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز با حضور در جمع مردم استان در یادواره قیام 15 خرداد پیشوا گفت: 43 سال است که جبهه شیطان پرستی علیه انقلاب اسلامی علیه اسلام است. پیروزی اسلام گرایان انقلابی بالا این اثر ادامه یافت و با حمایت مردم بر همه توطئه ها غلبه کرد.

وی گفت: همانطور که امام در سال 58 اصرار داشتند، آمریکا الان هم بعد از گذشت 43 سال و با وجود تلاش های فراوان، در این سال ها هیچ اشتباهی از جانب آمریکا و یارانش انجام نداده است، جریان سال هاست که از ما می خواهد که نکنیم. علیه آنها اقدام کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مقاومت ملت ایران با وجود توسعه ابزارهای جبهه کفر، نتیجه برنامه ها و اقدامات جبهه کفر را 180 درجه تغییر داده است. به نفع ایران اسلامی و خداوند تضمین می کند که جبهه باطل هرگز موفق نخواهد شد.

این بیانیه می افزاید: در سال 42 مردم پیشوا برای دفاع از قدرت زره پوش می کردند، در حالی که امروز امکانات ارتباطی وجود نداشت و می دانستند این پایان راه شهادت است و شکست را پذیرفتند.

وی ادامه داد: ادای تکالیف و انجام تکالیف الهی باید هر روز بیشتر از روز قبل باشد چرا که هر روز علم و فناوری ما افزایش می یابد و به تناسب وظایف ما سنگین می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه مسئولین باید برای انتقال ارزش های انقلاب نسل به نسل برنامه داشته باشند تا آیندگان بدانند که سال 42 توسط مردم به عنوان سال گذشته گرفته شد. یک تاریخی حفاظت از حرم در بین مردم پیشوا نیز متبلور شد و خاطرات زیادی در تاریخ انقلاب به جا گذاشت.

فدوی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان به ذهن جوانان ما حمله می کنند اما چون اشتباه می کنند خداوند نقشه های آنها را خنثی کرده است، در واقع ما نیز باید با اقدامات فرهنگی مناسب تلاش کنیم این توطئه ها را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: امروز تمام افتخارات کشور با حمایت مردم به دست می آید و قطعا مشکلات اقتصادی کشور یا با همین حمایت ها حل می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان افزود: از سال 68 همه کارشناسان معتقد بودند که این طرح مالی باید توسط دولت طراحی شود و دولت جسارت اجرای این طرح و حمایت مردمی را داشته است. برای موفقیتش.” کشور باید بتواند از این تنگه مهم عبور کند.

سخنرانی سردار فدوی امروز و با حضور مردم و مسئولین شهر مقدس پیشوا 15 خردادماه جلسه وارثان قیام در حرم مطهر حضرت ظفر بن موسی الکاظم (ع) برگزار شد. )

پایان پیام/