هر روز 1 پیتزا کامل بخورید و وزن کم کنید – نتایج آزمایش کاهش وزن شگفت انگیز

تا به حال به این فکر کرده اید که اگر می توانستید غذای مورد علاقه خود را که می دانستید ناسالم است بخورید و همچنان وزن کم کنید، چگونه می شد؟ خوب، من خودم تعجب کردم. سپس به این فکر افتادم که چگونه می توانم با خوردن غذای مورد علاقه ام (پیتزا) هر روز وزن کم کنم.

من مشتریان کاهش وزن زیادی دارم که نظم و انضباط ندارند و فقط نمی توانند بیش از چند روز غذای سالم بخورند … حتی اگر قرار باشد اسلحه را روی سرشان بگذارم (خوب، نه واقعاً … هیچ تفنگی در کار نیست. ).

بنابراین من باید راه‌هایی را برای کاهش وزن آنها ایجاد کنم. به هر حال، در اینجا نتایج شگفت انگیز “آزمایش کاهش وزن پیتزا در روز” من است.

در حال حاضر، یکی از غذاهای مورد علاقه من، پیتزاهای منجمد توتینو به سبک مکزیکی است. هزینه، 98 سنت در وال مارت. بنابراین برنامه من این بود که به مدت 10 روز روزی 1 عدد از اینها بخورم.

در اینجا نحوه انجام من این است:

صبحانه:

من 3 عدد تخم مرغ همزده با 1/2 قوطی لوبیا سیاه خوردم و 2 قاشق غذاخوری خامه ترش. خوب، تا اینجا با من؟ من هر وعده غذایی پیتزا نمیخورم فقط 2 وعده غذایی… و من خودم را فقط به 3 وعده غذایی محدود می کنم (که معمولاً انجام نمی دهم).

این در مجموع حدود 415 کالری خالص است. من کربوهیدرات های موجود در فیبر را حساب نمی کنم. تخم مرغ 210 کالری، لوبیا سیاه 145 کالری خالص و خامه ترش 60 کالری بود.

ناهار:

1/2 از پیتزای توتینو یخ زده با 1/2 قوطی دیگر لوبیا سیاه و 2 قاشق غذاخوری خامه ترش. 1/2 پیتزا معادل 360 کالری، 18 گرم چربی، 36 گرم کربوهیدرات و 16 گرم پروتئین است. 1/2 قوطی لوبیا سیاه در مجموع حدود 145 کالری دارد زیرا من کربوهیدرات های موجود در فیبر را حساب نمی کنم. خامه ترش دوباره 60 کالری است.

بنابراین این وعده غذایی 565 کالری بود.

شام:

برای شام، نصف دیگر پیتزا، 1/2 قوطی دیگر لوبیا سیاه و 2 قاشق غذاخوری دیگر خامه ترش خوردم. (توجه: نمی توانید بگویید که من عاشق لوبیا سیاه هستم! آنها سرشار از پروتئین و فیبر هستند بدون هیچ کربوهیدرات قندی! من آنها را یک غذای فوق العاده می دانم!) بنابراین این وعده غذایی 565 کالری دیگر بود.

بنابراین مجموع … من حدود 1545 کالری واقعی داشتم. 91 گرم پروتئین، 40 گرم فیبر، 65 گرم چربی و 142 گرم کربوهیدرات خالص.

کل چربی:

11 گرم خامه ترش

پیتزا 36 گرم

لوبیا سیاه 5 گرم

تخم مرغ 13 گرم

کل پروتئین:

18 گرم تخم مرغ

3 گرم خامه ترش

لوبیا سیاه 38 گرم

پیتزا 32 گرم

مجموع خالص کربوهیدرات:

لوبیا سیاه 63 گرم

6 گرم خامه ترش

تخم مرغ 1 گرم

پیتزا 72 گرم

تنها چیزی که در این روزها خوردم میوه برای میان وعده بود… در میان انتخاب ها… سیب، گریپ فروت، موز، زغال اخته و تمشک. من حوصله اضافه کردن آن کالری را نداشتم. فقط آب هم خوردم

اکنون نتایج شگفت انگیز …

نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم زیرا پیتزاهای یخ زده مطمئناً سالم نیستند. من همچنین کربوهیدرات زیادی مصرف می کردم. به هر حال در این 10 روز، در کل 3 پوند کم کردم. یک موفقیت! کار کرد.

از آن زمان، من برخی از مشتریانم را در نسخه های کمی اصلاح شده این رژیم قرار دادم و حدود 80 درصد از آنها توانستند وزن کم کنند. بنابراین اگر می‌خواهید وزن کم کنید، انگشت شست من را بالا می‌برد… و اگر فقط برای مدت کوتاهی این کار را انجام دهید. هک، واقعاً هم ارزان است. هزینه کمتر از 2 دلار در روز. ووووو

بنابراین برای روشن شدن … می توانید “ناسالم” بخورید و همچنان وزن کم کنید. من با برنامه تمرینی ام چیزی را تغییر ندادم. بنابراین کاهش وزن ربطی به ورزش بیشتر نداشت.

آیا به شما توصیه می کنم که برای همیشه از این رژیم زندگی کنید؟ قطعا نه. اما به مدت 7 تا 10 روز، بله، می تواند به کاهش وزن در حین خوردن غذاهای خوشمزه و ناسالم کمک کند. هوم، شاید باید یک رژیم لاغری بستنی و چیپس سیب زمینی ایجاد کنم! نه، شوخی کردم!

نکته پاداش: برای اینکه رژیم دیوانه‌واری مانند این کار کند، باید غذاهایی را انتخاب کنید که دارای پروتئین و یا فیبر بالایی هستند تا رژیم غذایی را بر اساس … یا از غذاهای با پروتئین/فیبر بالا به عنوان مکمل در رژیم غذایی استفاده کنید. با این رژیم، لوبیا سیاه سرشار از فیبر و پروتئین بود. پیتزاها “متعادل” بودند. به هر حال، من در واقع چند رژیم غذایی دیوانه کننده دیگر مانند این را برای مشتریانم بر اساس غذاهای مختلف ایجاد کرده ام. نتایج برای آنها مشابه نتایج “آزمایش کاهش وزن پیتزا در روز” بود.

بنابراین در مورد چگونگی کاهش وزن فکر نکنید. راه های مختلفی وجود دارد.

اگر بخواهم چند رژیم دیگر از این قبیل به شما بدهم، به نظر شما می توانید 1 مورد از آنها را امتحان کنید و آنها را برای خود ثابت یا رد کنید؟