هراز یک‌طرفه شد/مازندران و گیلان بیشترین مقصد مسافران در عید فطرساعت: 19:01
منتشر شده در مورخ: 1401/02/15
شناسه خبر: 1836601

یدالله جهان‌تاب گفت: با توجه به بازگشت بخشی از مسافران تعطیلات عید سعید فطر، محور هراز از ساعت ۱۵ از جنوب به شمال مسدود و این ممنوعیت تردد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یدالله جهان‌تاب در گفت و گو با بلاغ، با بیان اینکه طی روزهای تعطیلات عید سعید فطر نسبت هفته شاهد افزایش تردد بودیم، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد برگشت خودروها به سمت خروحی‌های شمال هستیم که برگشت خودروها محورهای شمال را پرترافیک کرد.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان و هراز به سمت تهران شاهد ترافیک سنگین و در محورهای کیاسر و سوادکوه وضعیت تردد پرحجم است.

این مسؤول با اشاره به احتمال یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان، تصریح کرد: با توجه به بازگشت بخشی از مسافران تعطیلات عید سعید فطر، محور هراز از ساعت ۱۵ از جنوب به شمال مسدود و این ممنوعیت تردد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


جهان‌تاب با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز و تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ پنج‌شنبه ۱۵ و جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.


رئیس پلیس راه مازندران گفت: امسال به میزان ۵۳ درصد افزایش سفر نسبت به مدت مشابه در مقایسه با عید فطر سال ۱۴۰۰ اتفاق افتاده است.


وی بیان کرد: شهرهای زیارتی همچون قم و استان خراسان رضوی همچنین شهرهای شمالی و استان‌های مازندران و گیلان بیشترین مقصد مسافران در عید فطر امسال بود.


انتهای پیام/

 

رژیم لاغری سریع