هدایای راهنمای هدایای تعطیلات 2021: روز 19


با غلتک صورت آبی Aventurine پوست را صاف، خنک و تسکین دهید! هر زمان که بخواهید، تجربه اسپا را در خانه به دست آورید.

غلتک یشم

این دومین تا آخرین روز از هدیه راهنمای هدیه تعطیلات 2021 ما است! از شما برای موفقیت این سریال بسیار متشکرم! کالای هدایایی امروز یکی از پرفروش‌ترین اقلام در راهنمای هدیه تعطیلات زنانه امسال بود – غلتک صورت آبی Aventurine.

من یکی از این قرقره ها را دارم و هست باور نکردنی روشی که صورت شما بعد از کمتر از یک خواب خوب شبانه روشن می شود. روی خط فکم غلت می زنم، گونه هایم را خالی می کنم و (بسیار آرام) زیر چشمانم را خالی می کنم و به معنای واقعی کلمه تفاوت را در هر طرف صورتم می بینم.

این دیوانگی است!

این سنگ همچنین به طور طبیعی سرد است، بنابراین حتی اگر نیازی به تکان دادن آن ندارید، می‌توان از یک جلسه غلتاندن ۵ دقیقه‌ای برای تجربه‌ای تسکین‌دهنده و آرامش‌بخش مانند اسپا استفاده کرد. بسیار توصیه شده!

نحوه ورود

برای برنده شدن یک غلتک 20 دلاری آبی Aventurine Depufing Facial Roller با گذاشتن یک بررسی “اسپا” در بخش نظرات زیر وارد شوید. اگر بخواهید، می توانید جایزه را از دست بدهید و من ارزش آن را به نام شما به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود اهدا می کنم.

مسابقه بسته شد

هدایای راهنمای هدایای تعطیلات 2021: روز هشتم

چاپ خوب:

  • یک سازمان خیریه نمی تواند از بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود به سازمان خیریه دیگری تغییر یابد.
  • اگر جایگزین کردن یک رنگ یا اندازه منجر به افزایش قیمت نسبت به ارزش اعلام شده یک کالا شود، ممکن است به جای آن یک کارت هدیه آمازون به همان مبلغی که ارزش کالای فهرست شده در صفحه هدیه آن ذکر شده است انتخاب شود.
  • هدایا فقط برای ساکنان همسایه ایالات متحده آزاد است.
رژیم لاغری سریع