هدایای راهنمای هدایای تعطیلات 2021: روز 18


وفادار بودن به برند در لیوان های مسافرتی عجیب است، اما با YETI، من هستم! این کاسه 14 اونسی خمیر قهوه یا نوشیدنی دیگر شما را ساعت ها گرم (یا سرد!) نگه می دارد.

لیوان یتی 14 اونس

کمد لیوان را در آشپزخانه ما باز کنید، البته، لیوان های سرامیکی، اما همچنین مقدار زیادی لیوان و لیوان مسافرتی YETI پیدا خواهید کرد.

بعضی ها کفش جمع می کنند و من و بن لیوان های YETI. همینه که هست.

به جز اینکه رنگ‌های سرگرم‌کننده‌تری دارند، نوشیدنی‌هایتان را برای ساعت‌ها گرم یا سرد نگه دارید (ما یخی داشتیم که برای روزها دوام می‌آورد!) و فاسد نشدنی. لیوان یتی رامبلر 14 اونسی مخصوصاً اندازه مناسبی برای یک فنجان قهوه یا چای در صبح است، و من به شما می گویم که از اینکه نوشیدنی خود چقدر داغ می ماند شوکه خواهید شد!

نحوه ورود

برای برنده شدن یک لیوان 14 اوسی Yeti Rambler به ارزش 29.98 دلار با گذاشتن نظر “نوشیدنی” در بخش نظرات زیر وارد شوید. اگر بخواهید، می توانید جایزه را از دست بدهید و من ارزش آن را به نام شما به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود اهدا می کنم.

مسابقه بسته شد

چاپ خوب:

هدایای راهنمای هدایای تعطیلات 2021: روز 4
  • یک سازمان خیریه نمی تواند از بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود به سازمان خیریه دیگری تغییر یابد.
  • اگر جایگزین کردن یک رنگ یا اندازه منجر به افزایش قیمت نسبت به ارزش اعلام شده یک کالا شود، ممکن است به جای آن یک کارت هدیه آمازون به همان مبلغی که ارزش کالای فهرست شده در صفحه هدیه آن ذکر شده است انتخاب شود.
  • هدایا فقط برای ساکنان همسایه ایالات متحده آزاد است.
رژیم لاغری سریع