نیکلاس کریستوف ، ستون نویس سابق NYT ، نامزد احتمالی فرماندار اورگان ، یکبار خشونت در پورتلند را تحقیر کرد


یک مقاله نویس خروجی نیویورک تایمز که در نظر داشت نامزد فرمانداری در اورگان شود ، یکبار اشاره کرد که خشونت هایی که بر پورتلند تأثیر گذاشته است وجود ندارد.

نیکلاس کریستوف روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از 37 سال از بانوی خاکستری جدا می شود تا در مورد نامزدی احتمالی فرمانداری در کشور خود تحقیق کند.

کریستوف می گوید: “شما همه می دانید که من چقدر اورگان را دوست دارم و از رنج دوستان قدیمی چقدر ترسیدم. بنابراین با اکراه تصمیم گرفتم که باید نه تنها برای کشف مشکلات ، بلکه برای بررسی مستقیم آنها نیز تلاش کنم.” در یک بیانیه.

نیکلاس کریستف ، ستون نویس لیبرال ، پس از 37 سال ، زمان های نیویورک را ترک می کند

با این حال ، به نظر می رسد مشکلاتی که بزرگترین شهر اورگان را درگیر کرده است نگران فرماندار احتمالی بعدی این کشور نباشد.

در ژوئیه 2020 ، کریستوف ستونی با عنوان “به من کمک کنید تا” آنارشیست های ترامپ “را در پورتلند پیدا کنم ، نوشت که در آن استدلال می کند که سخنان رئیس جمهور ترامپ در مورد خشونت در پورتلند” یک روایت سیاسی است “و” پس واقعیت است “.

کریستوف شروع کرد: “من در خط مقدم اعتراضات اینجا به دنبال” آنارشیست های چپ رادیکال “بودم که پرزیدنت ترامپ می گوید هر شب در خیابان های پورتلند هستند. “من فکر کردم یکی را پیدا کردم: مردی که چند هفته پیش وارد جنگ شد و چهار گلوله به ضرب گلوله خورد ، اما هنوز برمی گردد. من فکر کردم او باید یک آنارشیست دیوانه باشد. اما نه ، معلوم شد که او یک دکتر است. . “برایان وولف ، رادیولوژیست که کاپشن سفید سفید خود را پوشیده و علامتی با صلیب قرمز و عبارت” کمک های بشردوستانه “بر تن دارد. او از نیروهای فدرال می خواهد که به تظاهرکنندگان شلیک یا حمله نکنند.”

“خوب ، من اعتراف می کنم: البته آنارشیست ها و فعالان آنتیفا در اعتراضات پورتلند وجود دارند ، درست مانند رادیولوژیست ها و برق ، وکلا و مکانیک ها. گزارش میدانی و هر روایت بیش از حد ساده به نظر می رسد. معترضان” خشن نیستند. آنها یک بافت پیچیده هستند که با توجه به زمان روز متفاوت است. “کریستوف بعدا نوشت.

LIBERAL NEW YORK TIMES ستون نویس نیکلاس کریستف در حال تفکر برای OREGON GUERNER

روزنامه نگار لیبرال اذعان کرد که “برخی از معترضان بعد از ساعت 11 شب آتش بازی کوچک یا آتش سوزی را آغاز کردند” ، اما اصرار داشت که “در آتش زدن یک دادگاه فدرال تلاش نمی کنند”.

وی تهدید ترامپ مبنی بر استفاده از نیروهای فدرال برای خنثی کردن خشونت را با این جمله “متجاوزان هم در خیابان ها و هم در کاخ سفید یافت می شوند” تغییر داد.

“ما روایت های دو رنگی را می بینیم. یکی روایت ترامپ است و پورتلند و دیگر شهرها را نشان می دهد که علیه خشونت پلیس اعتراض می کنند ، گویی در ورطه ای می چرخند و می خواهند دست لینکلنسک او آمریکا را در کنار هم نگه دارد. دیگری این است – خوب ، آیا این را واقعیت می نامید؟ ” کریستف پیشنهاد داد. “بله ، خشونت و خرابکاری و همچنین سرقت فرصت طلبانه وجود دارد ، بنابراین مقابله با این یک چالش خواهد بود ، اما مقامات محلی در این زمینه بسیار بهتر از کاخ سفید عمل می کنند.”

نیکلاس کریستوف ، نویسنده لیبرال ، دوران حضور خود در نیویورک تایمز را “سوار زندگی” توصیف کرد. (عکس از جیمی مک کارتی / گتی ایماژ)
(جیمی مک کارتی / گتی ایماژ برای بنیاد بیل و ملیندا گیتس)

کریستوف توضیح داد که “مخالف حملات خشونت آمیز به افسران” است ، اما ترامپ را متهم به “خشونت نشسته” در شهرهایی مانند سیاتل و اوکلند کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“موضوع این است: سیاست. تهدید بزرگ در پورتلند و سراسر آمریکا نه آنارشیست ها ، بلکه کووید -19 است ، بنابراین ترامپ از درگیری های خیابانی برای تغییر موضوع استقبال می کند. اگر او واقعاً به تخریب یک دادگاه فدرال در پورتلند اهمیت می داد ، او را حذف می کرد. کریستوف نوشت: معترضان ، نه مقامات فدرال ، هر شب تیم هایی را در پورتلند مستقر می کنند تا اطراف دادگاه را پاکسازی کنند. “همچنین باید گفت که اگرچه از هر دو طرف خشونت وجود دارد ، اما من از اول دیدم که خشونت آمیزترین رفتار در اکثریت قریب به اتفاق ناشی از عوامل فدرال و جدی ترین صدمات ناشی از معترضان است. دلار مالیات فدرال شما برای تیراندازی پرداخت می شود. مردی با مهمات “کمتر کشنده” در چهره – هیچ چیز باعث حمله ای نشد که باعث شکستگی جمجمه و آسیب مغزی احتمالی شود. “

کریستوف افزود: “اگر می خواهید یک طرف را” آشوبگر “یا” آنارشیست “بنامید که به دنبال ایجاد ناآرامی در پورتلند است ، فدرال رزرو ناخواسته این حق را دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید