نیمکت یادبود Gabby Petito در بندر شمالی فلوریدا برپا می شود


روشن ، رنگارنگ و دعوت کننده: یک مرد یک نیمکت فولادی دارد که خاطره ای ماندگار از گابی پتیتو در سال خواهد بود. بندر شمالی ، فلوریدا.

آرون بتزنر ، مالک شرکت تولید فلز A Squared Fabrication در ایندیانا ، گفت: “می دانستم که می توانم کاری انجام دهم. این کاری است که باید انجام دهم.”

بتزنر می گوید وقتی از خاطره ای ماندگار از گابی شنید ، می دانست که می خواهد کمک کند. او می گوید که با یکی از اعضای خانواده Petito کار می کند تا اطمینان حاصل شود که آخرین اثر هنری دقیقاً همان چیزی است که والدین گبی می خواهند.

او می گوید: “پروانه ها بزرگترین ، بزرگترین چیز بودند.”

بتزنر می گوید علاوه بر پروانه ها ، خانواده اش به او اجازه دادند ایده های خود را به قطعه خود اضافه کند. بتزنر می گوید: “به جای نیمکت معمولی دو نفره ، یک نیمکت سه نفره خواهد بود ،” جایی که مردم می توانند بیایند و بنشینند ، به زندگی خود فکر کنند ، در مورد گابی ، نوعی پناهگاه فکر کنند. ”

طراحی نیمکت. (با احترام آرون بتزنر)
(آرون بتزنر)

GABBY PETITO AUTOPSY: کارمند مهم است کلیدهای کلیدی شواهد کلیدی در وان ، علت مرگ باید رانده شود

نیمکت همچنین شامل “یک سیستم ریشه ای است که از زمین می آید ، تقریباً مانند درخت یا بوته ، بنابراین این جایی است که پروانه ها می آیند و جمع می شوند” ، بتزنر توضیح داد. او به فاکس نیوز گفت که این کار پیچیده شامل “15 مدل و شکل پروانه است که در اطراف نیمکت قرار می گیرد و در نیمکت قرار می گیرد.”

نسخه نهایی سفید ملایم ، با پروانه های رنگارنگ و دارای یک پوشش محافظ در برابر آفتاب در فلوریدا خواهد بود.

مقامات شهری یک بنای تاریخی موقت را در مقابل ساختمان شهرداری در 12 اکتبر پس از بارش باران و باد به برخی تابلوها ، گلها و آثار هنری آورده شده توسط مردم در سراسر کشور حذف کردند. این اجسام به فضای داخلی منتقل شدند. وکیل خانواده Petito تأیید کرد که والدین گبی از هر چیزی که بخواهند نگهداری کنند دیدن می کنند.

در نزدیکی تالار شهر در بندر شمالی فلوریدا ، خاطره گابی پتیتو با پیامهای قلبی که در حافظه او باقی مانده است رشد می کند.

در نزدیکی ساختمان شهرداری در بندر شمالی فلوریدا ، خاطرات گابی پتیتو با پیامهای قلبی که در حافظه او باقی مانده است رشد می کند.
(اخبار فاکس)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مردم سراسر کشور برای بازدید از این بنای تاریخی سفر کرده اند و اکنون از خود می پرسند که این اثر دائمی کی در جای آن قرار می گیرد. بتزنر می گوید هدف او این است که نیمکت را قبل از روز شکرگزاری به بندر شمالی برساند.

عکس گابی پتیتو.

عکس گابی پتیتو.
(petitojoseph / Instagram)

شهردار جیل لوک به فاکس نیوز گفت که نیمکت در میان درختان و زیر سایه تنها چند پا با مکانی که بنای موقت برپا شده است قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید