نیلاندر در دوره سوم یک تساوی را شکست ، لیفز با نتیجه 2-1 کانادین را شکست داد


ویلیام نیلاندر در ساعت 1:06 دوره سوم مساوی را شکست و تورنتو مپل لیف چهارشنبه شب در بازی افتتاحیه هر دو تیم ، مونترال کانادینس را با نتیجه 2-1 شکست داد.

در بازی برگشت مونترال در هفت بازی در دور اول پلی آف فصل گذشته ، تورنتو در حضور 18493 هوادار نقاب دار و کاملاً واکسینه شده در اولین جمعیت فصل عادی اسکوتیابانک آرنا از 10 مارس 2020 پیروز شد.

نیلاندر گفت: “این بسیار خاص بود.” “ما مدتهاست از آن زمان با هواداران بازی می کنیم.”

نیلاندر قبل از اینکه مورگان ریلی ضربه محکم و دروازه دروازه بان جیک آلن را بزند ، او را واگذار کرد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

شلدون کیف ، سرمربی تورنتو گفت: “ما در 10 دقیقه اول خوب نبودیم.” “زمان زیادی طول کشید تا ما واقعاً در بازی احساس راحتی کنیم. از آن زمان به نظرم تلاش واقعا قوی بود. پسران کار کردند ، رقابت کردند. این یک مسابقه پرتنش تا پایان بود … خوشحالیم که راه خود را در سمت راست پیدا کردیم . “

جک کمپبل 31 سیو برای تورنتو به ثمر رساند و فقط یک گل در دوره اول توسط جاناتان دروین به ثمر رساند. پیر انگوال در خط هافبک بازی را به تساوی کشاند.

کمپبل گفت: “فقط شگفت انگیز است.” هواداران در بازی بسیار بلند و عالی بودند. ” خیلی خوبه که همه چیز رو به عقب می بینی. “

آستون متیوز ، ستاره تورنتو ، قهرمان NHL با 41 گل در 52 بازی فصل گذشته ، به دلیل مصدومیت مچ دست که هنوز به طور کامل به دلیل جراحی بهبود نیافته است ، متوقف شده است.

آلن 28 سیو ثبت کرد.

کری پرایس ، دروازه بان کانادینز هفته گذشته وارد برنامه کمک بازیکنان NHL / NHLPA شد و حداقل تا اوایل ماه نوامبر از تیم خارج خواهد شد. کاپیتان شی وبر فصلی را از دست خواهد داد و از ناحیه مچ پا و پاها به طور بالقوه خطرناک خواهد بود.

دروین پس از ترک تیم در بهار برای مقابله با اضطراب و بی خوابی بازگشت.

او گفت: “دریافت آن بسیار خوب بود.” “اما ای کاش می توانستیم در عوض دو امتیاز بگیریم … سرم واضح تر است. من بیشتر در بازی هستم ، تمرکزم بیشتر است ، آمادگی من بیشتر است. رفتن به زمین مسابقه برای من یک تجربه کاملاً متفاوت بود نسبت به چند سال گذشته. “

یادداشت: کانادایی ها تنها 13 بازیکن از 20 بازیکنی را که در پنجمین دیدار باخت نهایی استنلی در دیدار مقابل تامپا بی لایتنینگ در ماه جولای راه یافته بودند ، به تن کردند. … کوهنوردان 48 ، که از زمان افتتاح باغهای افرا در سال 1931 در تمام بالابرهای پرده در تورنتو اجرا کرده اند ، سنت را حفظ کرده اند ، بنابراین می توان گفت فصل گذشته و چهارشنبه ها با ضربه و ضربه بر روی یخ قبل از گرم شدن برگشتند.

بعد

کانادینز: پنجشنبه شب در بوفالو.

Maple Leafs: پنجشنبه شب در اتاوا برای باز کردن سریال Home and Home.

دیدگاهتان را بنویسید