نکته ساده کاهش چربی که باعث می شود هر برنامه غذایی شانس بهتری برای موفقیت داشته باشد

وقتی صحبت از کاهش چربی به میان می آید، دقیقا می دانم مشکلم چیست. این ربطی به رژیم غذایی من یا برنامه ورزشی کاهش چربی من ندارد. این مقدار غذایی است که در وعده های غذایی می خورم. همیشه اتفاقی می افتد و من در نهایت بیشتر از آنچه می خواستم می خورم.

در اینجا راهی برای غلبه بر مشکل پرخوری یک بار برای همیشه وجود دارد.

من مدت زیادی است که در مورد این موضوع می دانم، حتی یکی از آن بشقاب ها را از تلویزیون سفارش دادم که همه چیز را به قسمت های مناسب در بشقاب شما جدا می کند. رفتن به سرویس های معمولی شما را سخت می کند، اما مشکل این است که من همیشه به آن دسترسی ندارم و نمی خواستم بیشتر بخرم.

پس یک روز جواب به من رسید. حالا نخندید چون اهمیت این موضوع مشخص خواهد شد. اما پاسخ این است که بشقاب‌های کوچک‌تری برای سرو تهیه کنید. منظورم این نیست که از بشقاب شام به بشقاب نعلبکی بروید. چیزی که من در مورد آن صحبت می کنم این است که بشقاب های کوچکتر سرو، مجموعه کاملی از آنها را تهیه کنید.

اکنون که بشقاب خود را پر می کنم، در واقع به نظر می رسد که من بیشتر دریافت می کنم، در حالی که واقعاً همان وعده غذایی است که با یک بشقاب بزرگتر دریافت می کنم. البته شما نمی خواهید تقلب کنید و بشقاب را آنقدر پر کنید که غذا شروع به ریختن کند. فقط بشقاب خود را با چیزی که شبیه یک وعده معمولی به نظر می رسد پر کنید.

چیزی که این به بخشی از من که رژیم دارد می گوید این است که خودم را محروم نمی کنم. من در گذشته متوجه شده ام که وقتی احساس کمبود می کردم، رژیم غذایی بیش از حد کار می کرد و در نهایت هر برنامه کاهش وزنی را که در آن زمان داشتم کنار گذاشتم.

زیبایی این نکته این است که بعد از مدتی دیگر یادتان نرود که از بشقاب های کوچکتر برای سرو استفاده می کنید. این فقط یک ترفند کوچک است که به من کمک کرد رژیم کاهش چربی خود را حفظ کنم. فقط امتحانش کن، چه چیزی برای از دست دادن داری؟