نکات مهم برای کاهش وزن

در یک سمینار اخیر در سالن ورزشی محلی، با متخصصان بهداشت حرفه ای ملاقات کردم. من این فرصت را داشتم که در مورد موضوعات مختلف سلامت صحبت کنم. کاهش وزن نیاز به پشتکار دارد. این مقاله خلاصه ای از آخرین سمینار است. بازدید کردم.

1. کاهش وزن در مورد کالری نیست

به نظر احمقانه است که هر 5 دقیقه به جدول کالری نگاه کنید. مردم در حین شمارش کالری به قاشق های خود نگاه می کنند. به خاطر خدا این عادت را ترک کنید. برای سلامت طولانی مدت شما خطرناک است. ما با پایبندی به عادات سالم خوب به سلامتی می رسیم. عادات سالم به یک سبک زندگی سالم کمک می کند. عادت های بد ما را به بیماری های معروف و مشکلات سلامتی سوق می دهد. یک دقیقه صبر کن. من به عادت های بد اشاره کردم. عادت های بد چیست؟

نادیده گرفتن احساسات یک عادت بد است. بدن شما نمی تواند مستقیماً با شما ارتباط برقرار کند. تنها روش ارتباطی هیجان انگیز است. بدن شما پیام را از طریق سیستم ایمنی منتقل می کند. وقتی خسته هستید، در بدن خود احساس درد می کنید. اما شما باید به مهمانی بروید. پس از پیام غافل می شوید و آرام نمی گیرید. بدن شما می گوید تشنه است. به او میان وعده می دهید. بدن شما به ورزش نیاز دارد، اما شما تلویزیون تماشا می کنید. این آغاز یک زندگی ناسالم است.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، ثروت و ثروت را مطالعه کنید. اگر می خواهید شاد باشید، هنر شادی را مطالعه کنید. اگر سلامتی می خواهید، سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید.

2. زود بخوابید، زود بیدار شوید

امیدوارم این شعر را شنیده باشید. این یک قافیه خوب با چند توصیه خوب است. افراد سحرخیز معمولا بهتر عمل می کنند. شب ها بیش از 8 ساعت خوب بخوابید. صبح تازه از خواب بیدار شوید. انجام وظیفه روز خود را با یک صبحانه سالم شروع کنید. تنها در 21 روز می توانید تغییرات مثبت را مشاهده کنید.

3. استرس نداشته باشید، یک دفتر خاطرات سپاسگزاری داشته باشید

مجلات سپاسگزاری عالی هستند. اگر قبلا از آن استفاده کرده اید، احساس مثبت آن را می دانید. همه ما در زندگی با چیزهای زیادی برکت داریم. سلامتی، قلبی خندان، دوستان عالی، خانه زیبا، سرسبزی زیاد و پرندگان نشانه این دنیای زیباست. اگر شکایت کنیم کور می شویم. ما نمی توانیم آینده روشنی را ببینیم. بدن فیزیکی ما به افکار ما پاسخ می دهد. زمانی که استرس دارید، بدن شما نشانه هایی از ضعف را نشان می دهد. وقتی خوشحال هستید، بدن شما به ارتعاشات خالص و سالم پاسخ می دهد. کاهش وزن یک بازی فکری است. سوال ریاضی خوبیه

ابتدا باید سوال را در ذهن خود حل کنید. می توانید آن را روی کاغذ حل کنید. کاهش وزن کار سختی نیست. به خودتان انگیزه بدهید سلامتی، ثروت و خوشبختی به هم مرتبط هستند. شما نمی توانید سلامتی را از ثروت جدا کنید. این سه جزء برای موفقیت در هر زمینه ای از زندگی ضروری هستند.

این نکات برای کاهش وزن مهم هستند. شما می توانید صدها نکته رژیم غذایی را بخوانید. اما اگر قوانین اولیه را رعایت نکنید، هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. شما با الهام گرفتن از بازیگری پیشرفت می کنید. اقدام و انگیزه الهام گرفته شده همیشه به شما کمک می کند تا موفق شوید.

متشکرم.

رژیم لاغری سریع