نکات بهداشتی زنان – چگونه فیبروم ها را کوچک کنیم

فیبروم ها تومورهای خفیفی هستند که در داخل رحم زنان ایجاد می شوند. با این حال، آنها سرطانی نیستند. آنها بیشتر در میان زنان در سنین باروری رخ می دهند. همچنین در بین زنان چاق و سیاه پوست شایع تر است. در حالی که برخی از موارد فیبروم مشهود نیستند و به ندرت باعث ایجاد مشکل می شوند، موارد دیگری نیز بزرگ شده و به یک مشکل بزرگ تبدیل می شوند. بیمارانی که چنین مواردی دارند باید تحت درمان قرار گیرند.

درمان فیبروم ها از روش های طبیعی تا جراحی را شامل می شود. کسانی که درمان طبیعی را انتخاب کردند باید در رژیم غذایی و شیوه کلی زندگی خود تغییراتی ایجاد کنند. این امر مستلزم تعهد و نظم کامل برای درمان کامل بیماری است. سبزیجات، میوه‌ها، غلات کامل و حبوبات در رژیم غذایی گنجانده شده‌اند، زیرا این غذاها دارای ویژگی‌های دارویی هستند که به درمان فیبروم کمک می‌کنند. علاوه بر این، بیماران باید از غذاهای فرآوری شده یا تجاری و همچنین گوشت، محصولات لبنی و تخم مرغ در میان دیگران اجتناب کنند زیرا این غذاها سطح استروژن را افزایش می دهند و در نتیجه باعث رشد فیبروم ها می شوند.

تحقیقات نشان می دهد که یائسگی برای پایان دادن یا از بین بردن کامل فیبروم مفید است، اما این تنها گزینه باقی مانده برای بیماران نیست. سیب، سرکه و جوش شیرین که در آشپزخانه شما یافت می شود به طور بالقوه می تواند فیبروم یا کیست را کاهش دهد زیرا یک ماده قلیایی است. تحقیقات همچنین ادعا می کند که این مواد آشپزخانه باعث کاهش کلسیم اضافی در بافت بدن می شود و باعث می شود تخمدان ها برای چرخه های قاعدگی منظم عمل کنند. از آنجایی که فیبروم می تواند باعث ناباروری شود. کاهش آنها شانس بارداری زنان را افزایش می دهد.

لیمو یا لیموترش و جوش شیرین نیز اثراتی مشابه آب سیب و جوش شیرین دارد. لیمو یا لیموترش دارای مقدار بیشتری ماده قلیایی است در حالی که سیب سیب توانایی افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن را دارد. هر یک از دو گزینه باید دو یا سه بار در روز مصرف شود. دستور تهیه این درمان آشپزخانه 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب طبیعی و نصف یا یک قاشق چایخوری جوش شیرین حل شده در 8 اونس آب است.

این نکات تعدادی از درمان های طبیعی است که ثابت شده است نتایج شگفت انگیزی به همراه دارد. در واقع، انواع مختلفی از روش های طبیعی برای درمان فیبروم وجود دارد و ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. برخی ممکن است برای شما موثر باشند اما برای دیگران نه.