نکاتی که هنگام انتخاب جراح چاقی در خارج از کشور باید در نظر بگیرید

گردشگری پزشکی برای جراحی چاقی

انجام جراحی چاقی در خارج از کشور برای شهروندان کشورهای جهان اول یک گزینه بسیار مناسب و ارجح است. عوامل متعددی که هزینه از همه مهم‌ترین آنهاست، در این پدیده توریسم پزشکی نقش دارند. با چشم‌انداز جراحی در یک کشور خارجی، سؤالات زیادی وجود دارد که ممکن است برای بیمار پیش بیاید و مهم‌ترین آنها. دستیابی به جراح مناسب است. چگونه می توان این کار را در حالی که هزاران مایل دورتر است انجام داد؟ برای انتخاب یکی چه معیارهایی باید داشته باشد؟

معیارهای انتخاب بهترین جراح

معیارهای انتخاب بهترین جراحان چاقی در خارج از کشور به شرح زیر است:

آیا بیمه شما این را پوشش می دهد؟

اکثر شرکت‌های بیمه فهرستی از بیمارستان‌های وابسته و جراحان منتخب یا صلاحیت‌های خاص و اعتبار مورد نیاز برای پوشش جراحی دارند. این یک مکان عالی برای شروع است زیرا به شما کمک می کند چند نام را انتخاب کنید. با این وجود، برای انجام جراحی مقرون به صرفه و ایمن، سفر به خارج از کشور ارزشمند است. یک مقصد گردشگری پزشکی از نظر جراحان چاقی ماهر و بهترین بیمارستان ها مقرون به صرفه، ایمن و کیفیت فوق العاده عالی را ارائه می دهد.

ارجاعات را در نظر بگیرید

ارجاع ساده ترین و مطمئن ترین راه برای انتخاب جراح چاقی در خارج از کشور است. ارجاع از طریق بیمارستان یا پزشک موجود شما یا از طریق دوستان و خانواده امکان پذیر است. آژانس های اعتباربخشی نیز نوعی ارجاع هستند که بیمارستان ها و جراحان خارج از کشور را که معیارهای استانداردها و هنجارهای تعیین شده را برآورده می کنند، فهرست می کنند. جراحان مشهور زیادی در کشور وجود دارند که تجربه قبلی در بیمارستان‌های ایالات متحده داشته‌اند یا در حال حاضر به همراه جراحان در ایالات متحده برای موارد پزشکی کار می‌کنند. با شبکه پزشک به پزشک، ارجاع به پزشک دیگری در کشور دیگری غیر معمول نیست.

رکورد آهنگ را بررسی کنید

بنابراین، تعداد کمی از جراحان را به صفر رسانده اید، کمی بیشتر کاوش کنید تا از سوابق آنها مطلع شوید. دانستن اینکه آیا جراح چاقی انتخابی شما در مورد جراحی مورد نظر شما تجربه دارد یا خیر ضروری است. آیا او کارکنان و منابع مورد نیاز را دارد؟ آیا او به طور فعال در گروه هایی مانند ASMBS (انجمن جراحان متابولیک و چاقی آمریکا) و در افزایش دانش خود در جراحی های خاص چاقی شرکت می کند؟ آیا بورد جراح دارای گواهینامه جراحی عمومی است؟ آیا او یک جراح چاقی آموزش دیده فلوشیپ است؟ پزشک چند عمل جراحی چاقی انجام می دهد؟ میزان مرگ و میر چقدر است؟ آیا جراحی های پیچیده ای وجود داشت؟ آیا جراح تا به حال جراحی دقیقی مانند آنچه شما نیاز دارید انجام داده است؟ جراح چقدر شهرت دارد؟ آیا او به یک بیمارستان وابسته است یا کلینیک خود را دارد؟ آیا او جراحی ترجیحی دارد و چرا؟ پاسخ به همه این سؤالات به محدود کردن بیشتر لیست جراحان برای شما کمک می کند.

سهولت ارتباط

بگویید، شما در نهایت یک جراح بسیار شناخته شده را انتخاب می کنید، اما نمی توانید زمانی که در کشور دیگری هستید ارتباط برقرار کنید. این هدف را تامین نخواهد کرد. جراح باید مورد شما را مطالعه کند. او باید آگاه باشد که شما برای دریافت کمک پزشکی از خارج از کشور سفر می کنید. یک جراح ایده آل کسی است که به احتمال زیاد تیمی از دستیاران را داشته باشد که از طریق تلفن، ایمیل یا جلسات اسکایپ در دسترس هستند.

رضایت بیمار

تخصص و سابقه یک جراح چاقی را می توان به وضوح از تجربه بیماران قبلی درک کرد. می توانید سوابق و بررسی های قبلی بیمار را بخواهید. همچنین می توانید پرس و جو کنید که آیا می توانید با بیماران قبلی صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا تصمیم خود را محکم تر کنید.

هزینه های برآورد شده

اگرچه ممکن است تصور درستی از هزینه های مربوط به آن داشته باشید، همیشه توصیه می شود از بیمارستانی که در آن جراحی انجام می شود، نقل قول بگیرید. ممکن است بین شهرها، هزینه های نیروی کار، نرخ ارز و میزان شهرت جراح تفاوت وجود داشته باشد. این امکان وجود دارد که جراح انتخابی شما در دسترس نباشد، بنابراین همیشه توصیه می‌شود که تعدادی از آنها را برای یک طرح پشتیبان فهرست کنید.

یک تسهیل کننده گردشگری پزشکی را درگیر کنید

هنگامی که برای مراقبت های پزشکی به کشور جدیدی سفر می کنید، به حمایت و راهنمایی یک شریک قابل اعتماد نیاز دارید که می تواند در تمام راه به شما کمک کند. از ارائه لیستی از جراحان معتبر و شناخته شده و توصیه به بیمارستان های برتر تا برنامه ریزی سفر شما، یک تسهیل کننده پزشکی یک پشتیبانی عالی برای مسافران پزشکی است. آنها حتی می توانند درمان شما را همراه با تعطیلات برنامه ریزی کنند (دقیقاً مانند یک برنامه ریز تعطیلات که از رزرو هتل، رزرو سفر، ویزا و سایر کارهای اداری مراقبت می کند) و اطمینان حاصل کنند که شما کسی را دارید که در کل سفر دوباره به سراغش بروید تا زمانی که ایمن و شاد باشید. خانه

پس دیگر منتظر نمانید و همین امروز جستجوی خود را برای جراح چاقی برای جراحی چاقی خود در خارج از کشور آغاز کنید. منابع آنلاین مملو از اطلاعات ارزشمند هستند در حالی که یک مسیر تسهیل کننده پزشکی در وقت گرانبهای شما صرفه جویی می کند و به شما در انجام تمام موارد فوق و موارد دیگر کمک می کند. با اطلاعات صحیح، می توانید از راه حل مراقبت پزشکی که فقط برای شما ساخته شده است، مطمئن باشید.