نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود در سال 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، نتیجه می دهد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما در مورد شش نکته مختلف بحث می کنیم که می تواند شما را در رسیدن به اهداف 2021 انگیزه دهد!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

با استفاده از برنامه موجود در تلفن خود ، می توانید تعداد کالری سوزانده شده ، تعداد گام هایی که برداشته اید یا مایل های طی شده در طول روز را پیگیری کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب خواب هستند که برای ردیابی اندازه گیری های سلامتی بسیار مناسب هستند. این ابزارها سرانجام نظارت بر پیشرفت شما را آسان می کنند ، به طوری که به جای تسلیم شدن ، انگیزه پیشرفتی را که به دست آورده اید ایجاد می کند.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه عادت خود را تمرین کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه تعیین کنید – سعی کنید از 0 دقیقه در روز ورزش به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که به هدف بزرگ شما کمک کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه ورزش کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را پیدا کنید که از آن لذت می برید تا بتوانید در دراز مدت به آن پایبند باشید

سعی کنید ورزشی را پیدا کنید که از آن لذت می برید – دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت می برید ، احتمالاً مدتی کنار می روید و در مسیر تناسب اندام خود پیشرفت می کنید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها لذت بخش به نظر نمی رسند (یا اگر هیچ چیز سرگرم کننده به نظر نمی رسد) ، سعی کنید انواع مختلف ورزش ها را کاوش کنید تا یکی از ورزش های مناسب را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی وصل شوید

کمبود خواب می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای آن روز ایجاد می کند.

5. به یک دوره تناسب اندام گروهی بپیوندید

اگر به گروهی که با آن کار خواهید کرد بپیوندید ، با انگیزه و مسئولیت پذیر خواهید ماند. این یک روش سرگرم کننده برای شکل گرفتن با بیرون رفتن از خانه است! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که کلاس های تناسب اندام ارائه می دهد ، Fitness را با 10 دلار در وب سایت ما www.fitnessfor10.com ببینید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید