نکاتی برای تمرین در زمانی که وقت ندارید تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در دوره ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، می فهمید که ورزش چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شما می توانید در حالی که عرق کرده اید و ماهیچه های خود را تقویت کرده اید ، از حضور همه لذت ببرید به گونه ای که فقط چند تمرین می تواند انجام دهد ، اما اگر همیشه برای درس های ZUMBA® وقت ندارید باید چه کار کنید؟

همه در مواقعی مشغول هستند و به نظر می رسد که جهان هر روز شلوغ تر می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن کارها در دراز مدت به نفع شما خواهد بود. در واقع ، به تعویق انداختن ورزش برای دیرتر می تواند بهره وری را کاهش دهد ، خلق و خو را بدتر کند و بعدا حتی به مشکلات سلامتی کمک کند.

با این حال ، لازم نیست زمان زیادی برای ورزش داشته باشید. در اینجا برخی از بهترین روش های ورزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود بگنجانید

تمرینات خوب به دلیل تلاش شما برای انجام آنها موثر است ، نه به دلیل وسایلی که برای این کار استفاده می کنید.

کمی پیاده روی سریع تر یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام شما باشد. اگر دویدن آن چیزی نیست که دوست دارید ، می توانید دوچرخه خود را برای کار به جای گزینه معمول سوار شدن به محل کار یا حتی هنگام بلند کردن گوساله در حالی که منتظر قطار هستید ، سوار کنید. اگر رانندگی می کنید ، حتی کشیدن شکم تا حد ممکن به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید تا به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات به طور غیرقابل شلوغی مشغول است ، بنابراین وقت آزاد برای بلند کردن وزنه یا دویدن ندارید. با این حال ، تمایز بین این لحظات و زمان هایی که زمان تمرین شما مملو از کار اضافی غیر ضروری است بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته مرور کنید و ببینید آیا می توانید چند بار در هفته برای تمرینات 30 دقیقه ای وقت بگذارید. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

یک تمرین میکرو انجام دهید

اگر می خواهید زمانی که احساس می کنید وقت ندارید در مورد ورزش بیشتر بیاموزید یا اگر علاقه مند به دوره های آموزشی متقابل موجود در South Jersey هستید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید