نکاتی برای انتخاب یک باشگاه ورزشی مجلل

ممکن است فکر کنید که هر باشگاه ورزشی یکسان است، اما اینطور نیست. ورزشگاه‌های آسیاب را که به شما اصول اولیه را ارائه می‌دهند، با قیمت مناسب دریافت می‌کنید، سپس باشگاه‌های معمولی را دریافت می‌کنید که ممکن است شامل وزنه‌ها، مدارها، مربیان شخصی و کلاس‌ها باشد، برخی از آنها دارای استخر شنا هستند و سپس یک باشگاه ورزشی مجلل دریافت می‌کنید. باشگاهی که در همه چیزهایی که برای حفظ یک سبک زندگی سالم و متناسب در حرکت رو به جلو نیاز دارید، متخصص است.

اولین چیزی که می خواهید هنگام جستجوی یک باشگاه ورزشی لوکس در منطقه خود به آن توجه کنید، یافتن خدمات ارائه شده است. آیا آنها آموزش و توانبخشی را ارائه می دهند؟ در مورد توصیه های تغذیه ای یا برنامه های مدیریت وزن چطور؟ آیا آنها خدماتی مانند ریکاوری پس از زایمان یا برنامه ریزی قبل از رویداد را به شما می دهند؟ آیا تیم آنها طیف کاملی از خدماتی را که شما برای دستیابی به اهداف تناسب اندام یا کاهش وزن خود در حال حاضر و در آینده نیاز دارید ارائه می دهد؟ مطمئن شوید که باشگاهی لوکس پیدا می‌کنید که تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند و یک رویکرد جامع همه جانبه را ارائه می‌کند که می‌توانید در مورد برنامه تمرینی خود روی آن حساب کنید.

بعد به محل تأسیسات نگاه کنید. آیا در راه رفتن به محل کار، در زمان استراحت ناهار یا در راه خانه می توانید به راحتی به آنجا برسید. مهم است که یک باشگاه ورزشی مجلل را با دسترسی آسان انتخاب کنید، اگر مجبورید مسافت مناسبی را از مسیر خود به سمت ورزش طی کنید، این احتمال وجود دارد که در راه خانه آن را از دست بدهید. داشتن امکاناتی که بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید، شانس حضور منظم شما را بدون سر و صدا افزایش می دهد.

همیشه نظرات اعضای قبلی و فعلی را بررسی کنید. اگر این مرکز جدید است، هنگام بازدید با برخی از اعضای جدید صحبت کنید تا ببینید که چگونه از تجربه خود لذت می برند و آیا باشگاه لوکس خدماتی را که آنها انتظار داشتند به آنها ارائه می دهد. شما انتظار بیشتری از این باشگاه ورزشی دارید، بنابراین از بحث در این مورد با اعضای فعلی نترسید تا بازخورد صادقانه ای از افرادی که قبلاً به طور منظم از این مرکز استفاده می کنند دریافت کنید. این گام کوچک می تواند به شما کمک کند جستجوی خود را محدود کنید و بر اساس آن تصمیم خود را بگیرید.

بررسی کنید تا زمان بازگشایی آنها مشخص شود. این یک گام بسیار مهم است به خصوص اگر ساعت های طولانی کار می کنید و می خواهید قبل از شروع کار ورزش کنید تا انرژی روز را به شما افزایش دهد یا می خواهید در راه خانه توقف کنید و باید مطمئن شوید که امکانات موجود است. بتواند شما را در خود جای دهد بیشتر باشگاه‌های لوکس زود باز می‌شوند و دیر بسته می‌شوند تا مطمئن شوند که همیشه تجربه‌ای را که لیاقت آن را دارید، داشته باشید.

همیشه اطمینان حاصل کنید که هر باشگاه ورزشی لوکسی که قصد عضویت در آن را دارید دارای تیمی از مربیان شخصی مجرب و واجد شرایط است. مربیان شخصی می توانند در روال تمرینی شما بسیار موثر باشند. آنها با شما کار می کنند، یک برنامه منحصر به فرد و متناسب با هم قرار می دهند تا شما آن را دنبال کنید و پیشرفت شما را بررسی می کنند. مزیت این کار این است که در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه می رسید، یاد می گیرید که چگونه تمرینات را به درستی انجام دهید تا بهترین نتیجه را به دست آورید و با خیال راحت به تمرین می پردازید و خطر آسیب را کاهش می دهد.

در نهایت، مشخص کنید که آیا باشگاه لوکس در صورت آسیب رساندن به خود به شما در مشاوره تغذیه، نظارت و توانبخشی کمک می کند یا خیر. شما نتیجه می‌خواهید و باید قبل از شروع کار، نتایج خود را آشکارا با مربیان صحبت کنید تا مطمئن شوند که نتایجی را که می‌خواهید بدون تاخیر انجام دهید.