نویدکیا در شرایطی خاص به دلیل مسائل شخصی استعفا داد/ شبانه روز داریم کار می کنیمساعت: 13:34
تاریخ انتشار: 1401/03/29
کد خبر: 1877051

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: جامعه ورزش ما باید قدردان کسانی باشد که در کثیف بازارهای نقل و انتقالات و گمانه زنی ها قرار ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ محمدرضا ساکت، مدیرعامل سپاهان درباره یکی از مفسران رسانه ملی درباره سرمربی سابق سپاهان گفت: این روزها بحث ارزیابی تیم ها و مربیان فوتبال به عنوان یکی از پرطرفدارترین ها در ورزش، خود رسانه است. وظیفه ذاتی رسانه است و ما به آن احترام می گذاریم، اما باید به غول های فوتبال ایران مانند نویدکیا هم احترام بگذاریم و حفظ کنیم.

مدیرعامل سپاهان با تمجید از عملکرد محرم نویدکیا در دوران بازیگری و مربیگری خود گفت: بر خود وظیفه می دانم یادآوری کنم که محرم نویدکیا در بسیاری از تیم های فوتبال سپاهان به عنوان بازیکن و کاپیتان حضور داشته است. . دعوت از نویدکیا به عنوان سرمربی و انتصاب او به این سمت بر اساس برنامه ریزی بلندمدتی بود که برای آینده رشته مربیگری داشتیم تا مرد شایسته و ستاره ای از خانواده سپاهان را به مربی شایسته تبدیل کنیم. . یک روز او یک بازیکن وفادار است و سعی می کند در همین مسیر در عرصه مربیگری قدم بگذارد.

وی گفت: واقعیت این است که نویدکیا اکران جدیدی از رفتارهای انسانی، اخلاقی و فناوری را در فوتبال معرفی کرده است. اینها قابل تقدیر است. وی از اینکه با وجود شرایط سخت و شرایط خاص مسائل پیچیده و شخصی نتوانسته به تیم کمک کند عذرخواهی کرد و گفت که با وجود نگرانی هواداران و شرایط سخت برای باشگاه، بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشته است. امکانات و شرایطی که در دو سال گذشته در اختیار مربی قرار گرفته تا تیم بهتری داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: به همین دلیل جامعه ورزشی ما نماد اخلاق و رفتار انسانی است و از کسانی که همه ایده های خوب و فنی دارند و در کثیف بازارهای نقل و انتقالات و گمانه زنی ها نیستند، تشکر می کنیم. او یکی از افرادی است که به او شهادت می دهم و تاکید می کنم. من معتقدم باید برای همه کسانی که مظهر شجاعت و کرامت انسانی هستند احترام و احترام خاصی قائل باشیم. در باشگاه سپاهان این را وظیفه خود می دانیم. نویدکیا به عنوان یک سرباز وفادار در کنار تیم و خانه خود همچنان یک ستاره درخشان است.

ساکت گفت: این روزها نگرانی هایی از سوی هواداران مطرح می شود که در واقع رسانه ها آنها را دنبال می کنند. در واقع بعد از پایان لیگ، نویدکیا به دلیل مسائل شخصی به ادامه همکاری تیمی با سپاهان فکر نکرد. او همچنین نگران این بود که شاید تصمیماتی گرفته شود که به نفع سپاهان نباشد. پس از جدایی نویدکیا، کار 24 ساعته در سپاهان ادامه خواهد داشت. طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، صمیمانه از باشگاه حمایت کرد و بر ساختار مدیریتی باشگاه و ثبات هیئت مدیره آن تاکید کرد. هیئت مدیره باشگاه نیز به صورت 24 ساعته با یوسف زاده، لطفی و دکتر دیدار کردند و مسئولان باشگاه بی وقفه کار کردند. نتایج اعلام خواهد شد و من از شما برای تمام نگرانی های قلبی طلا تشکر می کنم.

پایان پیام/