نمی دانم چرا قراردادهای پخش و تبلیغات محیطی کار نمی کنند/ طرفداران حذف می شوندساعت: 22:16
تاریخ انتشار: 1401/06/14
کد خبر: 1895423

نساجی به خاطر زیرساخت ها دم در بود اما حالا مخاطب ضرر کرده است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت نمی دانم چرا هواداران تیم فوتبال این باشگاه نمی توانند دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز را تماشا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ رضا درویش پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس در جمع هواداران گفت: وقتی تیمی شرایط میزبانی را ندارد چرا اجازه بازی در این ورزشگاه را می دهند؟ 10 درصد ورزشگاه متعلق به پرسپولیس است و حدود 900 هوادار می توانند به ورزشگاه بیایند. هفته گذشته دیدید که چطور خانم ها با شور و شوق وارد ورزشگاه شدند اما هواداران ما را طرد کردند.

وی با اشاره به شرایط فصل گذشته نساجی مازندران تصریح کرد: سال گذشته این تیم زیرساختی نداشت. به همین دلیل نساجی خونه به خونه و در شهرهای مختلف میزبانی می شود. اما از آنجایی که تیم هواداران زیرساختی ندارد، مخاطب را از دست می دهد. برای اینکه فوتبال ما حرفه ای باشد، این باید در همه ابعاد اتفاق بیفتد. نه فقط روی کاغذ و قلم. می بینید که توپ یک متر با محوطه جریمه فاصله دارد اما داور پنالتی اعلام می کند. این کارت ها و اعتراض ها را در هیچ کجا نخواهید دید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تبریز درباره محرومیت شیرهای سرخ از داشتن هوادار در این جلسه به تراکتور گفت: با اعضای کمیته انضباطی صحبت کرده ایم و این موضوع باید دوباره بررسی شود. ما نمی خواستیم آنها توهین کنند و می خواستیم دلیل ممنوعیت خود را بدانیم.

درویش درباره جلسه روز گذشته (یکشنبه) مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر با مهدی تاج برای حق پخش تلویزیونی گفت: نتیجه ای حاصل نشد و قرار شد با تعاملی که با تلویزیون داریم حق حقه خود را بگیریم. و رادیو این هفته بسیاری از مقامات کشوری از دیگر سازمان هایی که سداوسیما وابسته به آن هستند در این نشست شرکت خواهند کرد و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. حق رادیو و باشگاه متعلق به دولت است اما ما سهامدار داریم و باید حق باشگاه به آنها داده شود.

وی با اشاره به درخشش بازیکنان جدید پرسپولیس خاطرنشان کرد: باشگاه موظف است تا حد امکان بازیکنانی را جذب کند که از سوی کادر فنی معرفی شده اند. امیدوارم بتوانیم با همدلی بیشتر به نقطه ای که می خواهیم برسیم.

سینا اسدبیگی مدیرعامل پرسپولیس درباره شرایط و اظهارات ذوب آهن مدیرعامل باشگاه درباره این موضوع گفت: از کسانی که این مسائل را مطرح کردند بپرسید.

درویش در پاسخ به انتقادات از ورزشگاه آزادی گفت: در بازی قبلی طبقه دوم ورزشگاه را نداشتیم. آنها نمی توانند امکانات جدیدی ارائه دهند و ما سعی می کنیم تا حد امکان راحتی و حمل و نقل را برای هواداران فراهم کنیم.