نمونه برنامه غذایی رژیم کوکی – برنامه دکتر سیگال

آیا در مورد برنامه دکتر سیگال چیزی شنیده اید؟ این یک چیز جذاب و جدید است که باید بدانید و در این مقاله یک نمونه برنامه غذایی از رژیم کوکی، نام دیگر این برنامه را در اختیار شما قرار می دهیم. اگر عاشق خوردن این غذا هستید، مطمئناً این مقاله را نیز دوست خواهید داشت.

اگر فکر می کنید خوردن این غذا و کاهش وزن غیرممکن است، این پزشک به شما ثابت می کند که اشتباه می کنید. باور این موضوع برای اکثر مردم دشوار خواهد بود زیرا از قبل برای آنها پوچ به نظر می رسد، اما این دکتر جهان را متقاعد کرده است که این امر با بیش از نیم میلیون نفری که قبلاً به آنها کمک کرده است امکان پذیر است. از سال 1975، این پزشک متواضع، نمونه برنامه غذایی رژیم کوکی را به بیماران خود داد و اکثر آنها با آن وزن قابل توجهی از دست دادند. الهام‌بخش دکتر وقتی این طرح را طراحی کرد این است که متوجه می‌شویم همه ما، به ویژه کسانی که رژیم دارند، هوس می‌کنیم. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، به احتمال زیاد مبارزه با هوس‌هایتان برایتان سخت است، زیرا بیشتر از قبل به آن فکر می‌کنید و مزه آن را می‌چشید، زیرا اکنون دریافت غذای خود را کنترل می‌کنید. او احساس کرد که این یکی از دلایل اصلی شکست خوردن این رژیم‌داران است زیرا به هوس‌های خود به درستی رسیدگی نمی‌کنند. با کوکی های سالم او، رژیم گیرندگان اکنون می توانند هوس های خود را در همان زمان به کاهش وزن ادامه دهند زیرا با ارضای هوس های خود، انگیزه بیشتری برای پایبندی به برنامه کاهش وزن خود خواهند داشت.

همانطور که قبلاً بحث شد، نمونه برنامه غذایی رژیم کوکی فقط برای بیماران دکتر در بیمارستان میامی او در دسترس بود. امروزه، سایر بیماران نیز می توانند با سفارش آنلاین از وب سایت او، آنها را امتحان کنند. دلیل اصلی کارکرد این غذا این است که به دلیل طعم‌های مجللش از شکلات، نارگیل، کشمش بلغور جو دوسر، زغال اخته و موز، می‌تواند با ارضای هوس ما احساس گرسنگی ما را کاهش دهد. علاوه بر این، می تواند اشتهای ما را نیز کنترل کند زیرا تا زمانی که وعده های غذایی اصلی خود را می خوریم احساس سیری خواهیم کرد.