نمایندگان جمهوریخواه از بایدن ادمین می خواهند که “بحران زنجیره تامین فعلی” را حل کند


برای اولین بار در FOX: جمهوری خواهان کمیته جمهوری خواه بعد از ظهر پنجشنبه با ارسال نامه ای به جان پورکاری ، نماینده رئیس بندر بایدن ، از دولت بایدن خواستند تا به “بحران زنجیره تامین کنونی” در ایالات متحده رسیدگی کرده و راه حل هایی را بیابد.

در این نامه که توسط همه اعضای جمهوری خواه کمیته نظارت بر خانه امضا شده است ، گفته می شود که اختلالات زنجیره تامین “موقتی” است ، اما مشخص شد که “کمبود نیروی کار و افزایش عقب ماندگی ها” احتمال ادامه این مسائل را تا سال 2022 افزایش می دهد. لیست طولانی کالاهای ضروری برای آمریکایی ها.

در این نامه آمده است: “در همین حال ، به نظر می رسد دولت بایدن نمی خواهد بحران رو به رشد زنجیره تامین را تصدیق کند.” در عوض ، معاون رئیس جمهور به والدین توصیه می کند که هدایای کریسمس را زود بخرند ، این کار برای کارگرانی که منتظر کریسمس نیستند و تغییرات آب و هوایی را مقصر می دانند بسیار آسان تر است. “

تعیین قیمت های یک تیم با پیشنهاد شخصی در صورتی که خانه سفید تضمین کننده ورود ورودی های کریسمس نباشد

قانونگذاران جمهوری خواه گفتند در کمتر از سه هفته تعداد کشتی های کانتینری که در سواحل کالیفرنیا لنگر انداخته اند از 40 سپتامبر در 1 سپتامبر به 73 رکورد بعد افزایش یافته است ، و افزودند که برخی از کشتی ها “در مقایسه با بیش از دو هفته نشسته بودند. به طور متوسط ​​3.5 روز قبل از همه گیری. این نامه می گوید قطارها همچنین با پشتیبان گیری و تأخیرهای بزرگی روبرو هستند ، از جمله راه آهن شیکاگو ، که 25 مایل پشتیبانی می کرد.

در این نامه آمده است: “تاخیر در بنادر ، ایستگاه های راه آهن و انبارها مستقیماً از کمبود شدید نیروی انسانی ناشی می شود که عمدتاً ناشی از سیاست های غلط دولت بیدن و دموکرات ها در کنگره مبنی بر عدم پرداخت دستمزد مردم به مردم است.” علاوه بر این ، دستور یکجانبه رئیس جمهور بایدن در مورد واکسن احتمالاً وضعیت را بدتر می کند ، زیرا کارفرمایان مجبور می شوند کارمندانی را که نمی خواهند واکسینه شوند ، اخراج کنند. “

قانونگذاران جمهوریخواه سپس پرسیدند که آیا بحران در زنجیره تامین برای دولت بایدن “قابل قبول” است و اوضاع رو به وخامت را تکرار کردند.

“این باید قابل قبول باشد زیرا دولت بایدن هیچ علاقه ای به کمک به آمریکایی ها نشان نداده است. در عوض ، به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به افزایش قدرت و دسترسی دولت فدرال است ، از صرف تریلیون ها دلار مالیات دهندگان گرفته تا ترویج دستورات واکسن.” “اگر لایحه هزینه 3.5 تریلیون دلاری دموکرات ها برای افزایش مالیات را تصویب کنیم ، هزینه زندگی برای هر آمریکایی افزایش می یابد. بین تورم و مالیات های جدید در این لایحه رفاهی وجود نخواهد داشت ، اما شاید هدف دولت بایدن این باشد. “

این نامه با درخواست “ملاقات در سطح کارکنان” حداکثر تا 26 اکتبر به منظور “درک بهتر رویکرد بایدن برای حل بحران زنجیره تامین” به پایان رسید.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در آگوست ، بایدن تصمیم گرفت که پورکاری نماینده کارگروه اختلال زنجیره تامین کاخ سفید باشد. پیش از آن ، وی معاون وزیر حمل و نقل در زمان دولت اوباما بود.

بایدن روز چهارشنبه تیم زنجیره تامین خود را برای “رهبری” آنها ستود ، با وجود اینکه جن پسکی سخنگوی کاخ سفید اعتراف کرد که مدیریت نمی تواند تضمین کند که هدایای کریسمس به موقع در ماه دسامبر به دست آنها می رسد.

بایدن امروز چهارشنبه با اشاره به پورکاری و او دوبار با نام اشتباه تماس گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید