نمایشنامه سیمونز بدون قطعنامه 76 ثانیه طول می کشد


اطلاعات زیادی در دست است: بن سیمونز به فیلادلفیا بازگشت. با این حال ، هنوز هیچ نشانه واضحی وجود ندارد که گارد All-Star درخواست تجاری خود را پس گرفته و در واقع برای 76ers بازی کند.

حتی مربی Doc Rivers – حداقل علنی – می گوید از وضعیت تقاضای تجارت مطمئن نیست ، آخرین شکست در رابطه بین سیمونز و Sixers.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ریورز روز چهارشنبه در تمرین تیمش گفت: “نمی دانم. او آن را ابراز کرد ، اما باید دید چگونه می شود.”

درخواست لغو شده باورنکردنی به نظر می رسد ، اگرچه ریورز گفت سیمونز “عالی بود ، او خوب بود” وقتی سه شنبه با هم ملاقات کردند ، یک روز پس از اینکه ستاره سه گانه وقتی در بازی پیش فصل خود را معرفی کرد ، حق رای دادن را شگفت زده کرد. -19

ریورز گفت سیمونز قرار است اواخر روز چهارشنبه به تمرینات شخصی خود بازگردد و تا زمانی که پروتکل های ایمنی و ایمنی NBA را برطرف نکند ، با تیم تمرین نخواهد کرد.

یعنی اگر سیمونز اصلا به بازی بازگردد.

این هنوز برای سیکرز بسیار زیاد است ، به ویژه در بازی پیش فصل دیگر جمعه در دیترویت پیش از فصل آینده در نیواورلئان. درست مانند مارشون لینچ در روز رسانه Super Bowl ، سیمونز ممکن است اینجا باشد تا جریمه نشود. این بازیکن 25 ساله از استرالیا 4 سال و 147 میلیون دلار برای بزرگترین قرارداد خود باقی مانده است-اگرچه 76ers به ​​دلایل امنیتی صندوق سپرده گذاری 8.25 میلیون دلار را واریز کردند و جریمه های غایب بازی ها و تمرینات نیز می تواند از این مبلغ کسر شود.

ریورز که چهارشنبه 60 ساله شد ، گفت که می خواهد نقش سیمونز را بازی کند.

ریورز گفت: “من حدس می زنم او بازی می کند ، اما چه کسی می داند؟ من نمی توانم سر کسی را بگیرم.”

ریورز گفت که سفر سیمونز با این تیم به دیترویت را رد نمی کند.

ریورز گفت: “بازی کردن یا بازی نکردن ما به آنچه در این هفته می بینیم بستگی دارد.” “او از پشت سر می آید زیرا مشخصاً هنوز در اردوگاه نبوده است. وقتی این را می گویید ، آیا با او عجله می کنید و او را روی زمین می گذارید؟ این موضوع کاملاً دیگری است. آنچه در این هفته می بینیم این است که چگونه همه چیز را جلو می بریم.”

سیمونز به دلیل تقاضای خود برای خارج از فصل ، اردوی آماده سازی و فصل جاری را از دست داد ، که باعث عصبانیت برخی از هم تیمی ها ، خشم هواداران شد و بسیاری را دچار سردرگمی کرد که چرا می خواهد فصل اول را در کنفرانس شرق از دست بدهد.

داریل موری ، رئیس شش تیم و ریورز از زمان شروع تمرینات عمومی ابراز خوش بینی می کردند که سیمونز دوباره برای سیکرز بازی خواهد کرد.

سیمونز ، نامزد شماره 1 در پیش نویس در سال 2016 ، سنگ بنای اصلی مربوط به جوئل امبیید از زمانی بود که سیکرز اولین قهرمانی خود در NBA را از سال 1983 دنبال کرد. در چهار فصل با سیکرز ، او به طور متوسط ​​15.9 امتیاز ، 8.1 ریباند و 7.7 پاس گل داشت که او را ناک اوت کرد. از LSU ، جایی که او فقط یک فصل بازی کرد.

در صورت بازگشت سیمونز ، سیکرز هر مشکلی را در رختکن کمرنگ کرده است. مبتدیان ست کاری و دنی گرین هر دو چهارشنبه گفتند که این هفته با سیمونز صحبت نکرده اند ، اما از او استقبال خواهند کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرین گفت: “ما می خواهیم او برگردد. ما او را با خود می خواهیم.” “هنگامی که او در ساختمان است ، ما او را به درستی عادت می دهیم. ما فقط می خواهیم همه بیایند اینجا ، حاضر شوند و کار خود را انجام دهند ، کار خود را انجام دهند.”

کاری اضافه کرد: “وقتی او روی زمینی که سرش در آن است قدم بگذارد ، می بینم. من احساس نمی کنم که مجبور است چیزی را برایم توضیح دهد.”

با طرفداران Sixers صحبت کنید ؛ آنها به سختی می توانند منتظر پاسخ باشند.

دیدگاهتان را بنویسید